loading
Kup dwa, trzeci za darmo

Kup dwa t-shirty, a trzeci...

Zaczęła się wiosna! A więc będziecie bardzo zadowoleni z naszej super oferty  na t-shirty - kup dwa, a trzeci otrzymasz za 1 zł! Nie wahajcie się i zmierzajcie do naszych salonów. Oferta jest ograniczona i dotyczy wyłącznie wybranych modeli. 


 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stylowe zakupy

Akcja Stylowe Zakupy - start!

Akcji zakupowej magazynów Twój Styl i Grazia nie trzeba nikomu przedstawiać. To moc wyjątkowych okazji, które dostępne są tylko dwa razy w roku. Podobnie jak inne, znane marki, Tatuum włącza się do niej oferując aż 20% rabatu!.Nie zapomnijcie o okazaniu kuponu z magazynu przy kasie.  Życzymy udanych, Stylowych Zakupów!
 

  
  
 

 
 
 
 


 
 
 
 

  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fokus na kobiecość

Fokus na kobiecość

Tej wiosny mamy dla Was wyjątkową kolekcję koktajlowych sukienek, łączącą ponadczasową elegancję oraz najmodniejsze trendy. Znajdziecie tu szlachetne materiały o satynowym połysku i kwiatowe nadruki. Fasony ucieszą posiadaczki różnych typów sylwetki, gdyż wiele z nich pomaga umiejętnie tuszować mankamenty i podkreślać zalety...To czas, by zajrzeć do jednego z naszych salonów!
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 

Mid Season Sale

Mid Season Sale w toku!

Wraz z początkiem wiosny i zbliżającą się Wielkanocą uruchomiliśmy sekcję ofert specjalnych. Każdego dnia coraz więcej modeli obejmowanych jest przeceną w ramach akcji Mid Season Sale. Możecie zaoszczędzić 50zl, 70zl, a nawet 100zl! Nie zapomnijcie zajrzeć do naszych salonów i na eshop.tatuum.com!
  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Art Jasinski

Tatuum Unique - to jeszcze moda czy już sztuka?

Tatuum Unique to wyjątkowa, limitowana linia w wiosennej kolekcji marki, stworzona we współpracy z artystą młodego pokolenia  - Dominikiem Jasińskim. Stanowi ona udany mariaż mody ze sztuką. Połączenie przesyconych kolorami projektów z prostymi formami i wysoką jakością wykorzystanych materiałów dało wyjątkowy efekt. Olbrzymią zaletą linii jest też jej autorskość, tak cenna w dobie masowych produktów. Linia dostępna będzie w salonach sieci Tatuum i w sklepie on-line. 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Citroen

Walentynkowy konkurs z Citroënem!

Citroën C4 Cactus. Jego bagażnik jest tak pojemy, jak szafa na ubrania. Można pakować do woli! Już od 14 lutego robiąc zakupy w naszych stacjonarnych salonach masz szansę wygrać go na tydzień i pojechać nim na zakupy - najlepiej do Tatuum. A jeśli nie uda Ci się zdobyć głównej nagrody, to może otrzymasz bon na zakupy w naszej sieci o wartości 50 zł!
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feel good love yourself

Feel good love yourself

Walentynki to czas, w którym  najczęściej skupiamy się na tych, których kochamy. W TATUUM zachęcamy do tego, aby w okolicach 14 lutego pomyśleć także o sobie i pozwolić na odrobinę przyjemności, wnoszącej do serca przyjemne ciepło. Z okazji tego wyjątkowego święta już teraz w salonach Tatuum wybrane modele z Nowej Kolekcji kosztują 30 zł mniej. Znajdziecie je bez trudu dzięki specjalnym oznaczeniom. Zapraszamy do Tatuum!
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyprzedaż do -70%

Wyprzedaż do -70% start!

Tak, właśnie rozpoczęliśmy wielką, zimową wyprzedaż kolekcji. Dzięki niej zarówno w salonach stacjonarnych sieci Tatuum jak i on-line możecie znaleźć mnóstwo świetnych okazji. Rabaty sięgają 70%, więc speszcie się, bo rzeczy znikają w mgnieniu oka. A w związku z zakończeniem A.D. 2014 życzymy Wam szczęśliwego, pełnego sukcesów i świetnej mody, Nowego Roku!