loading
Jelenia otwarcie

-20% na otwarcie w Galerii Sudeckiej!

29.04 do dynamicznie rozwijającej się sieci Tatuum dołączy kolejny sklep, zlokalizowany w Galerii Sudeckiej (Jelenia Góra). Tylko w dniu otwarcia wszystkie, nieprzecenione artykuły z kolekcji nabyć można będzie z 20% rabatem. Serdecznie zapraszamy!
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

M1, otwarcie

Tatuum wraca do M1 w Łodzi!

Już jutro( 25.04) ponownie otworzy swoje podwoje Salon Tatuum w C.H. M1 w Łodzi. Tym razem - w nowej lokalizacji, z nowym wnętrzem i oczywiście świetną promocją na start. Jedynie w tę sobotę będziecie mogli zakupić całą kolekcję z 20% rabatem, więc spieszcie do M1! Rabaty nie łączą się. 
 

 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cocktail Collection promo

Cocktail Collection do -100zł!

Już teraz możesz upolować sukienki i spódnice z naszej wyjątkowej, koktajlowej kolekcji w fantastycznych cenach. Wybrane modele są objęte promocją -50zł, -70zł a nawet -100zł! Nie przegap okazji i sprawdź ofertę w naszych salonach lub na eshop.tatuum.com
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otwarcie Kings Cross Praga

-20% na otwarcie w Warszawie!

Dziś (20.04) otwarcie salonu Tatuum w C.H. Kings Cross Praga w Warszawie. To jedna z popularnych i lubianych lokalizacji, miło nam więc, że możemy dołączyć do licznego grona znanych marek, które są tam dostępne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych  - tylko w dniu otwarcia otrzymacie 20% zniżki na wszystko (rabaty nie łączą się). 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Kup dwa, trzeci za darmo

Kup dwa t-shirty, a trzeci...

Zaczęła się wiosna! A więc będziecie bardzo zadowoleni z naszej super oferty  na t-shirty - kup dwa, a trzeci otrzymasz za 1 zł! Nie wahajcie się i zmierzajcie do naszych salonów. Oferta jest ograniczona i dotyczy wyłącznie wybranych modeli. 


 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stylowe zakupy

Akcja Stylowe Zakupy - start!

Akcji zakupowej magazynów Twój Styl i Grazia nie trzeba nikomu przedstawiać. To moc wyjątkowych okazji, które dostępne są tylko dwa razy w roku. Podobnie jak inne, znane marki, Tatuum włącza się do niej oferując aż 20% rabatu!.Nie zapomnijcie o okazaniu kuponu z magazynu przy kasie.  Życzymy udanych, Stylowych Zakupów!
 

  
  
 

 
 
 
 


 
 
 
 

  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fokus na kobiecość

Fokus na kobiecość

Tej wiosny mamy dla Was wyjątkową kolekcję koktajlowych sukienek, łączącą ponadczasową elegancję oraz najmodniejsze trendy. Znajdziecie tu szlachetne materiały o satynowym połysku i kwiatowe nadruki. Fasony ucieszą posiadaczki różnych typów sylwetki, gdyż wiele z nich pomaga umiejętnie tuszować mankamenty i podkreślać zalety...To czas, by zajrzeć do jednego z naszych salonów!
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 

Mid Season Sale

Mid Season Sale w toku!

Wraz z początkiem wiosny i zbliżającą się Wielkanocą uruchomiliśmy sekcję ofert specjalnych. Każdego dnia coraz więcej modeli obejmowanych jest przeceną w ramach akcji Mid Season Sale. Możecie zaoszczędzić 50zl, 70zl, a nawet 100zl! Nie zapomnijcie zajrzeć do naszych salonów i na eshop.tatuum.com!