loading
Citroen

Walentynkowy konkurs z Citroënem!

Citroën C4 Cactus. Jego bagażnik jest tak pojemy, jak szafa na ubrania. Można pakować do woli! Już od 14 lutego robiąc zakupy w naszych stacjonarnych salonach masz szansę wygrać go na tydzień i pojechać nim na zakupy - najlepiej do Tatuum. A jeśli nie uda Ci się zdobyć głównej nagrody, to może otrzymasz bon na zakupy w naszej sieci o wartości 50 zł!
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feel good love yourself

Feel good love yourself

Walentynki to czas, w którym  najczęściej skupiamy się na tych, których kochamy. W TATUUM zachęcamy do tego, aby w okolicach 14 lutego pomyśleć także o sobie i pozwolić na odrobinę przyjemności, wnoszącej do serca przyjemne ciepło. Z okazji tego wyjątkowego święta już teraz w salonach Tatuum wybrane modele z Nowej Kolekcji kosztują 30 zł mniej. Znajdziecie je bez trudu dzięki specjalnym oznaczeniom. Zapraszamy do Tatuum!
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyprzedaż do -70%

Wyprzedaż do -70% start!

Tak, właśnie rozpoczęliśmy wielką, zimową wyprzedaż kolekcji. Dzięki niej zarówno w salonach stacjonarnych sieci Tatuum jak i on-line możecie znaleźć mnóstwo świetnych okazji. Rabaty sięgają 70%, więc speszcie się, bo rzeczy znikają w mgnieniu oka. A w związku z zakończeniem A.D. 2014 życzymy Wam szczęśliwego, pełnego sukcesów i świetnej mody, Nowego Roku!

 

 
 
 
 

Otwarcie Ster Szczecin

Nowe otwarcie w Szczecinie!

 Już jutro (13.12) sieć Tatuum wzbogaci się o nową lokalizację. Tym razem otwieramy trzeci z kolei, firmowy salon w Szczecinie. C.H. Ster (parter) to nowoczesne miejsce, idealne na stylowe zakupy. Jest ono siedzibą wielu znanych marek, Tatuum znajdzie się więc w doborowym towarzystwie. Tylko w dniu otwarcia salonu obowiązywać będzie specjalny rabat będzie -20%  na wszystkie, nieprzecenione towary. Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Zniżki na zimowe ocieplacze

Zniżki  na zimowe ocieplacze

  Temperatura spada, a Ty coraz dotkliwiej marzniesz w jesiennych ciuszkach? Nie musi tak być. Przyjdź do salonu Tatuum i wybieraj pośród modeli kurtek przecenionych o 150 PLN oraz cieplutkich szalików, czapek i rękawic objętych 20% rabatem. Podobną ofertę znajdziesz także na eshop.tatuum.com. Nie daj się zimie!  
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Art of Celebration!

The Art of Celebration!

 Koniec roku to czas specjalnych okazji. Firmowe imprezy, spotkania z przyjaciółmi czy rodzinne Święta nadają naszej codzienności inny rytm. Jak podkreślić to odpowiednim strojem, pozostając sobą i nie rezygnując z ulubionych fasonów? W Tatuum mamy odpowiedź. Teraz wybrane modele eleganckich sukienek i żakietów dostępne są z 30% rabatem. Zapraszamy!
 

 
 


 
 
 
 

Sukienki -30%

-30% na sukienki

Sukienki nosimy chętnie przez cały rok. I nic w tym dziwnego, bo trudno o bardziej kobiecą część garderoby. Teraz Tatuum ma miłą niespodziankę dla wszystkich zwolenniczek sukienek -  wybrane modele zostały dziś (04.11) objęte 30% obniżką. Rabaty nie łączą się. Koniecznie sprawdźcie, czy Wasza upatrzona wcześniej sukienka nie kosztuje teraz mniej....


 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reduta otwarcie

-20% na warszawskie otwarcie!

Dziś (30.10) otwarcie nowego salonu Tatuum w C.H. Atrium Reduta w Warszawie. To jedna z popularnych i lubianych lokalizacji, miło nam więc, że możemy dołączyć do licznego grona znanych marek, które są tam już dostępne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych  - tylko w dniu otwarcia otrzymacie 20% zniżki na wszystko (rabaty nie łączą się).