loading
sukienka

-70 zł na sukienki TATUUM

Elegancka, dziewczęca, szykowna, romantyczna&hellip Sukienka to najważniejszy element kobiecej garderoby tej wiosny. Nieważne w jakim stylu, ważne abyś czuła się w niej superkobieco. W tym sezonie znajdziesz u nas sukienkę na każda okazję. Mało tego. W dniach 11-13 kwietnia kupisz ją z 70 zł rabatem od ceny wyjściowej.
 

zakupy

Stylowe Zakupy w TATUUM

Szykuj się na duże weekendowe zakupy. W najnowszych numerach magazynów Twój styl i Grazia znajdziesz kupony upoważniające do 20% zniżki na modele nieprzecenione z naszej wiosenno-letniej kolekcji. Promocja obowiązuje w dniach 12-13 kwietnia 2014. *Rabat nie sumuje się z innymi promocjami obowiązującymi w Tatuum.

 

flash_viva

Szał zakupów

W dniach 22-23 marca ruszaj na wielką akcję rabatową organizowaną wspólnie z magazynami &bdquoFlesz&rdquo i &bdquoViva&rdquo. Przyjdź do sklepu z kuponem z magazynu, a otrzymasz 20% zniżki na nieprzecenione modele z wiosennej kolekcji. Miłego weekendu!
 

joy

Weekend z Joy

Ten weekend będzie udany. W najnowszym magazynie Joy jest dostępny  kupon uprawniający do 20% rabatu! Przyjdź z nim w dniach 15-16 marca do naszego sklepu i kup wiosenne modele ze specjalną zniżką.

gdynia

W połowie marca Tatuum- marka z ponad 15-letnią tradycją, powiększy swoją sieć o kolejny sklep. Nowy punkt sprzedażowy będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. Otwarcie planowane jest na 15 marca 2014.
 

hot

Weekend zniżek z Hot Moda

Przyjdź do Tatuum w dniach 8-9 marca z kuponem z magazynu Hot Moda, a otrzymasz 30% rabatu na wybrane modele z najnowszej kolekcji.