Darmowa dostawa na terenie Polski od 100 zł

BOSKIE MATKI

BOSKIE MATKI

W naturze naszej marki od początków jej istnienia jedną z najistotniejszych ról gra zaangażowanie społeczne w sprawy, które są nam wyjątkowo bliskie. Wśród naszych inspiracji od zawsze wymieniamy różnorodność kobiecych doświadczeń, różnorodność historii i potrzeb kobiet. Łącząc te wartości w naszych działaniach, podejmujemy temat wyjątkowo trudny, ale jednocześnie napawający wielką nadzieją. Stworzone przez nas we współpracy z autorką ilustracji Pauliną Truszczyńską T-shirty z trzema wyjątkowymi grafikami są naszym drobnym hołdem dla podopiecznych fundacji Rak’n’Roll i prowadzonego przez nią programu „Boskie Matki”. Są naszą drogą do realnego i namacalnego zmieniania rzeczywistości – dochód z ich sprzedaży przeznaczymy na finansowe wspieranie programu, który wyjątkowo nas porusza, skupionego na otaczaniu wszechstronną opieką kobiet w ciąży zmagających się z chorobami nowotworowymi.

Nadruki na T-shirtach są symbolicznymi przedstawieniami wartości, które łączą podopieczne programu i na które mogą liczyć ze strony Fundacji. Optymizm i ciepło, kobiecość i macierzyństwo oraz nadzieję stawiamy w centrum naszego zainteresowania, by wesprzeć te wyjątkowe, odważne kobiety.

Wybierając koszulkę z jedną z trzech wyjątkowych grafik pomagasz nam pomagać – zobacz modele, które przygotowaliśmy z myślą o Boskich Matkach.