Darmowa dostawa od 100 zł (na terenie całej Polski)

THE ART OF BEING A WOMAN

THE ART OF BEING A WOMAN

Moda damska – czym właściwie jest? Kto właściwie jest kobietą? Co definiuje Twoją kobiecość? Zanurzamy się w sztukę bycia kobietą, by spróbować spojrzeć na to z wielu perspektyw i poznać gust naszych klientek, które chcą swoją definicję kobiecości podkreślać naszymi modelami ubrań.

Damska kolekcja TATUUM łączy w sobie wiele spojrzeń na modę dla kobiet, i choć wiele naszych klientek lubi styl klasyczny, to w projektowaniu staramy się zaspokajać potrzeby także tych pań, które wybierają niekonwencjonalną modę damską. Moda damska w stylu casual, elegancka moda damska, moda kobieca w delikatnym ujęciu? W tym sezonie, próbując uchwycić sztukę bycia w ogóle, staramy się też spojrzeć na sztukę kobiecości i sztukę bycia kobietą – definiowania się przez pryzmat swojej kobiecości na wiele różnych sposobów.

W minikolekcji pojawiają się różnorodne modele bez żadnych wątpliwości przypominające o wiośnie, niosące w sobie wiele świeżości wraz z kwiatowymi printami, które się na nich pojawiają. Sukienki różnych długości w kwiatowe printy, kwieciste bluzki, a nawet pokryty kwiatami garnitur w odcieniu pięknej, świeżej, głębokiej zieleni – one wszystkie niosą ze sobą tchnienie wiosny, idealnie wpasowując się w bardzo kojarzony z kobiecością początek marca.

Stroje na dzień kobiet, odpowiednie także na prezent dla każdej kobiety, to dodatkowy czynnik kobiecości, którą niesie w sobie minikolekcja TATUUM. Różnorodność modowych ujęć przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb kobiet o różnych sylwetkach sprawia, że kolekcja TATUUM, jak zawsze inspirowana Polkami i dla nich przeznaczona, pozwala na wyrażanie swojej sztuki bycia kobietą w bardzo indywidualny, prywatny sposób.

Poznaj kolekcję The Art of Being a Woman i razem z nami pokaż, co znaczy dla Ciebie bycie kobietą – kobietą w Twoim stylu, kobietą w stylu TATUUM.