Darmowa dostawa na wszystko! (na terenie całej Polski)

THE ART OF BEING FEMININE

THE ART OF BEING FEMININE

Kobiecość – co dla Ciebie znaczy? Nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Kobietą można się czuć niezależnie od tego, czy ma się na sobie wygodne jeansy w stylu boyfriend, T-shirt z nadrukiem z kotem, elegancką bluzkę, wyrazistą bluzkę w żywych kolorach czy elegancki komplet garniturowy w kratę. To od Ciebie zależy, w czym poczujesz się kobieco.

Nasze najnowsze modele to wiosna pełna życia, z nowym kwiatowym printem, wyrazistymi, soczystymi kolorami, a jednocześnie – ze stonowanymi szarościami przełamanymi drobnym akcentem kolorystycznym. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając modele z minikolekcji The Art of Being Feminine możesz kierować się swoim spojrzeniem na pierwiastek żeński, na to, co Ciebie wyraża jako kobietę – Twoja siła, swoboda, delikatność czy pewność siebie. To Ty decydujesz.

Kobiece kroje, podkreślające różne typy sylwetki spodnie garniturowe, sukienki uwydatniające wcięcie w talii, delikatnie lejące się bluzki w żywych kolorach, a może praktyczna kurtka w żywych odcieniach? Wśród nowości TATUUM znajdziesz modele, które zaspokoją Twoje modowe potrzeby na długi czas i w wielu konfiguracjach. Sprawdź nowości modowe już dziś!