Czarne Nowości Ona

Regularne nowe kolekcje TATUUM

Kiedy myślisz o nowościach, spodziewasz się pewnie ich wszystkich na raz na początku sezonu. W TATUUM zależy nam na tym, żeby klientki i klienci znajdowali u nas regularnie nowe kolekcje ubrań. Z tego powodu wypuszczamy nasze nowości modowe przez cały sezon w kolejnych kapsułach, w których znajdziesz miniaturowe kolekcje – zarówno kolekcje damskie, jak i męskie.

Nowości modowe – po co ich tak wiele?

W DNA TATUUM wpisana jest dbałość o idealne kroje, pasujące do sylwetek polskich kobiet. Niektóre klasyki, które sprawdziły się w poprzednich kolekcjach, świetnie wpisują się w potrzeby klientek. Dlatego nowe kolekcje odzieży to nie tylko nowe fasony, ale też świeże odsłony klasyków naszej marki, w modnych kolorach czy wykonane z innych materiałów. Połączenie klasyki z trendami pozwala na tworzenie ponadczasowych kolekcji, które – choć mogą na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie nadmiaru – dają możliwość tworzenia spójnej, trwałej garderoby. Jednocześnie budowanie idei naszej marki przez lata sprawia, że nowe kolekcje odzieży damskiej świetnie współgrają z wcześniejszymi zakupami, nadając się do tworzenia szafy kapsułowej, i jednocześnie pozwalając na odświeżenie garderoby.

Nowe kolekcje sukienek

Jedną z wizytówek TATUUM są kolekcje sukienek wszelkich kategorii. W każdym sezonie wśród nowości Tatuum pojawia się wiele kreacji na przeróżne okazje: kolekcje biurowe, sukienki dzianinowe na jesień i zimę, czy zwiewne sukienki w autorskie wzory. Najważniejsze jest jednak to, że sukienki z kolekcji TATUUM, także te nietypowe i wpisujące się w chwilowe trendy, projektowane są tak, by współgrać z innymi elementami najnowszych i poprzednich kolekcji. Jeśli sukienka ma nietypowy wzór, to kolor lub fason pozwolą dopasować ją do innych ubrań, co gwarantuje świeżość garderoby i różnorodność stylizacji, w których można użyć każdego modelu pochodzącego z naszej kolekcji.