SUKIENKI REGULAR FIT

SUKIENKI REGULAR FIT

Sukienki regular fit w Tatuum


Sukienka regular fit to klasyczny typ sukienki, pasujący na „przeciętną” kobiecą sylwetkę – przy czym chodzi tu raczej o typy budowy, które są bardzo powszechne; każda kobieta jest przecież nieprzeciętna. Sukienki regular fit sprawdzą się u kobiet o różnorodnej budowie ciała, nie są wyjątkowo dopasowane czy taliowane ani nie mają nadmiaru materiału, który miałby luźno obudowywać sylwetkę.

Sukienki o regularnych kształtach nie muszą mieć ani konkretnej długości, ani konkretnego fasonu – sukienka regular fit może zarówno sięgać ziemi, jak i połowy uda, mieć długie lub krótkie rękawy – albo nie mieć ich wcale. Pamiętaj, że wybieranie sukienki regular fit to właściwie bardzo łatwy proces, którego nie musisz specjalnie analizować. Jeśli obawiasz się, czy dany model będzie na ciebie pasować, poznaj dokładne wymiary modelu i zmierz swój rozmiar za pomocą centymetra krawieckiego. Inspirowani sylwetkami Polek staramy się szyć nasze ubrania tak, by pasowały na wiele różnych kobiet – sukienka regular fit ma najbardziej uśredniony kształt; nie przejmuj się, jeśli nie znajdziesz modelu dla siebie – zawsze możesz poznać także sukienki bardziej dopasowane lub sukienki oversize’owe.

Sukienki dla kobiet o regularnych kształtach będą miały zapewne więcej miejsca na biodrach i w obwodzie klatki piersiowej niż sukienki slim fit, ale nie będą zostawiały tak wiele miejsca jak sukienki oversize. Sukienka regular fit może być zarówno luźna, jak i dopasowana – chodzi o to, by pasowała na typowe kobiece kształty i pozwalała noszącej je osobie czuć się wyjątkowo, wygodnie i modnie. Takie właśnie są sukienki damskie regular fit z kolekcji TATUUM – poznaj je już dziś.