Granatowa Dom I Ogród

Jak udekorować dom w duchu slow life? Postaw na estetyczne detale i dopracowane formuły, które idą w parze z naturalnymi surowcami. Otaczaj się przedmiotami, które są piękne dla oka, a także dla natury. W Slowly znajdziesz ofertę od selektywnych, polskich marek.

DOM I OGRÓD

Artykuły domowe w stylu slow life

Estetyczne detale, dopracowany całokształt – w Slowly staramy się odnajdywać je wszędzie, i wszędzie je umieszczać. Dlatego dużo miejsca poświęcamy także urządzaniu wnętrza (i zewnętrza) domu. Wyjątkowe wyposażenie wnętrz, naturalne dekoracje do domu i stylowe dodatki do ogrodu – wszystkie mają swoje miejsce w Slowly. Jak urządzać dom w stylu slow life? Jakie eko produkty do domu warto kupić? Jak wygląda slow life w praktyce?

Dodatki do domu w stylu slow

Urządzanie mieszkania to niekończący się proces – zmienianie otoczenia wpływa na zmiany w naszym wnętrzu (i nie chodzi tu o pomieszczenia), zmiany w tym, jak czujemy się ze sobą, motywują do reorganizowania przestrzeni, w której żyjemy. Starając się wprowadzać w swoje życie elementy filozofii slow life, wprowadzamy je także do naszych domów, mieszkań, czy pojedynczych pokoi. Wzbogacanie wnętrz o to, co przemawia do naszego nastroju, co koi nasze nerwy i sprawia, że czujemy się dobrze, to bardzo wartościowe i przyjemne zajęcie. W Slowly postaraliśmy się o to, by produkty, które oferujemy, pomagały poznać slow life w praktyce. Slow design to zarówno minimalistyczne dodatki do domu, jak i przedmioty, których głównym przeznaczeniem jest czynienie wnętrz ładniejszymi, bardziej intymnymi, bliższymi nam samym. Chcemy pomóc naszym klientom w oswajaniu własnej przestrzeni, w czynieniu jej istotnym elementem życia, w sprawianiu, że wewnętrzna równowaga będzie mogła znaleźć dla siebie oparcie w bliskim naszym potrzebom otoczeniu.

Eko dekoracje do domu

Eko dodatki do wnętrz to produkty tworzone z naturalnych materiałów, z dużą dbałością o to, by ich negatywny wpływ na środowisko był minimalizowany (o ile to możliwe – do zera). Wśród eko produktów dostępnych na Slowly znalazły się między innymi stylowe tekstylia, naturalne zapachy do domu: świece, kadzidła, ziołowe mieszanki, a także naturalne dekoracje, wykonane z kamienia, naturalnych włókien czy rafii. Urządzanie domu w stylu eko to przede wszystkim ograniczanie liczby elementów dekoracyjnych, stawianie na ich jakość i wyjątkowość, a nie ilość. Naturalne ozdoby do domu pasują do bardzo różnorodnych wnętrz, zarówno bardzo nowoczesnych, jak i klasycznych. Łatwo wkomponować je w praktycznie każde wnętrze, co czyni z nich m.in. świetny pomysł na prezent. Poszukując eko dekoracji, pamiętaj o tym, by decydować się na nie z długofalowym planem wykorzystania. Nie zakładaj, że szybko wymienisz je na coś nowego – po to zostały stworzone, by długo ci służyć.

Minimalizm... tkwi w szczegółach

Najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem, jeśli chodzi o urządzanie mieszkania, jest ograniczenie liczby posiadanych przedmiotów. Nie oznacza to oczywiście kompletnego ascetyzmu i rezygnacji ze wszystkich detali. Minimalizm w urządzaniu mieszkań może wiązać się z konkretnym designem, na który decydujemy się, wybierając akcesoria. Stonowane kolory, naturalne materiały, szkło, metal i drewno – minimalistyczne dodatki do domu bazujące na tych podstawach sprawią, że wprowadzimy do swojej przestrzeni slow life w praktyce. Minimalistyczne dodatki to wcale nie brak dodatków, to decydowanie się na takie elementy, które dopasują się do każdego wnętrza. W Slowly znajdziesz wiele takich detali, które sprawią, że każda przestrzeń stanie się stylowa.

Detale, które cenimy

W ofercie Slowly znalazł swoje miejsce szereg marek oferujących produkty najwyższej jakości, wpisujących się bez zastrzeżeń w naszą wizję domu i ogrodu w stylu slow. Dużą przestrzeń zaoferowaliśmy markom produkującym detale, które uczynią każdą przestrzeń przytulniejszą i bardziej stylową: świece, ozdobne podstawki, świeczniki, talerzyki na biżuterię. Wytwarzane ręcznie świece z wosku pszczelego czy wegańskie świece sojowe o różnorodnych zapachach obdarowują użytkowników nie tylko doznaniami na poziomie zmysłu wzroku, ale także węchu, który, choć często zaniedbywany, w bardzo dużym stopniu wpływa na nasz odbiór przestrzeni. Dedykowane świeczniki, tace i podstawki są elementami wystroju, którym nie poświęca się często wiele uwagi, mimo ich oczywistego wpływu na urozmaicanie przestrzeni. Bardzo nieoczywistym, ale jednak koniecznym elementem wystroju wnętrza jest pościel. Lniane poszewki, bawełniane komplety pościeli, tkane koce czy ozdobne, a jednocześnie niekiedy lecznicze poduszki – każdy z tych detali pozwala zadbać o jeden z najistotniejszych elementów życia w rytmie slow – zdrowy i jakościowy sen.

Dom i ogród w stylu slow

Projektowanie domu i ogrodu w stylu slow to świetny pomysł – dobranie każdego najmniejszego detalu staje się przyjemnością, gdy każdy dostępny element jest estetyczny i dopasowany do pozostałych. Gromadząc produkty, które dostępne są w Slowly, zadbaliśmy o to, by ze sobą współgrały i by umieszczenie ich w jednej przestrzeni nie było ryzykowne. Kamienne świeczniki, naczynia ceramiczne, naturalne poduszki, tkane koce, ręcznie robione świece... Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie. Stwórz swoje idealne wnętrze, w którym każda chwila będzie wypełniona pozytywnymi wibracjami, a każdy detal przyciągnie wyglądem, teksturą i dokładnością wykonania. Jeżeli chcesz z powodzeniem zaaranżować swoją przestrzeń biurową, koniecznie sprawdź nasze artykuły biurowe, które oferujemy. Wszystkie produkty, dostępne w Slowly, wybieraliśmy z największą starannością. Ciesz się nimi każdego dnia, wprowadzając je do swojego domu: od łazienki, przez kuchnię, aż po sypialnię.