Granatowa Maty Do Jogi

MATY DO JOGI

Mata do jogi w stylu slow

Trening w stylu slow to przede wszystkim praktyka skupiona na szukaniu równowagi, wzmacnianiu ciała i rozluźnianiu zmęczonej codziennym pędem głowy. Nie musi być profesjonalnym treningiem jogi, ale z własnego doświadczenia wiemy, że wysokiej jakości maty do uprawiania tego sportu ułatwiają ćwiczenie w domu – niezależnie od tego, jaki trening indywidualny dopasujemy do swoich potrzeb. Mata do jogi sprawdzi się także przy ćwiczeniach typu wellness, przy domowym treningu siłowym, przy rozciąganiu, a nawet przy ćwiczeniach cardio – amortyzując ruchy i nadając sprężystości powierzchni, na której ćwiczysz.

Maty do jogi w Slowly

Dobra mata do jogi przede wszystkim gwarantuje przyczepność, którą zachowuje nawet wtedy, gdy spocą nam się dłonie czy stopy. Dodatkowo ważne jest, by mata do jogi wytrzymywała wiele treningów i nadawała się do czyszczenia. Ponieważ w Slowly cenimy sobie przyjemność, jaka płynie z estetycznych przedmiotów, ważne jest dla nas także to, by w naszej kolekcji znalazły dla siebie miejsce... ładne maty do jogi. Choć o gustach się nie dyskutuje, wiemy, jak dobrze na umysł człowieka wpływa otaczanie się pięknem, nawet w najmniejszej skali.

Ponieważ Slowly wspiera lokalne marki, w naszej ofercie znalazły się polskie maty do jogi, produkowane z różnorodnych materiałów i zaspokajające bardzo różne potrzeby użytkowników. Niektóre z nich to naturalne, korkowe eko maty do jogi, inne to modele z naturalnego kauczuku. Maty do jogi mają różne wymiary, grubości, wzory i przeznaczenie. Najlepsze maty do jogi to te, które spełniają Twoje wymagania: duży wybór Ci to zapewni.

Ekologiczne maty do jogi

Joga i wszelkie ćwiczenia nastawione na praktykę uważności, skierowaną na ciało, ale też na wnętrze, pozostają w bardzo bliskim związku z odkrywaniem bliskości duchowej z naturą. Z tego powodu wiele produktów kierowanych do społeczności uprawiającej jogę utrzymanych jest w duchu eko. Czy są to najlepsze maty do jogi? Prawda jest taka, że dzisiejszy wybór mat do jogi jest tak ogromny i różnorodny, że każda osoba może zaspokoić swoje potrzeby i pozostawać w zgodzie ze swoją filozofią życiową wybierając te akcesoria do ćwiczeń. Warto pamiętać o tym, że korkowa mata do jogi może się stosunkowo szybko zniszczyć, ale jest bardzo komfortowa i ma świetną przyczepność. Ekologiczne maty do jogi są dzisiaj produkowane z największą dokładnością, co sprawia, że nie ustępują właściwie swoim syntetycznym odpowiednikom.

Joga w stylu Slow

Choć uważamy, że dostępne w naszej ofercie maty do jogi mogą sprawdzić się przy bardzo różnorodnych ćwiczeniach (moglibyśmy więc określać je jako „maty do ćwiczeń”), to joga jest nam wyjątkowo bliska. Wierzymy w jej pozytywny wpływ na ciało, zwłaszcza zasiedziałe przy biurku czy zmęczone codziennymi obowiązkami: opieką nad dziećmi, zakupami, sprzątaniem. Ta indywidualna praktyka, z której można skorzystać zarówno pod okiem instruktora, jak i w zaciszu własnego domu, znacząco wzmacnia kręgosłup, pomaga zadbać o rozciągnięcie i rozluźnienie każdej części ciała. Dodatkową wartość w duchu slow life stanowi pozytywny, odprężający wpływ jogi na umysł. Wymagająca skupienia i jednoczesnego uwolnienia głowy sekwencja ćwiczeń sprawia, że osiągamy zupełnie nowy poziom odprężenia i pogłębienia uważności. Joga to ćwiczenia pozwalające na sięganie ku pełni równowagi: ciała oraz głowy.

Mata do jogi jest nieodłącznym elementem tych ćwiczeń – bez niej mogą być nie tylko niekomfortowe, ale także niebezpieczne (zwłaszcza jeśli decydujemy się na bardziej zaawansowaną praktykę, w której konieczna jest przynajmniej delikatna asekuracja przed uderzeniem). Każda mata do jogi z oferty Slowly na pewno sprawdzi się zarówno w przypadku początkujących, jak i zaawansowanych joginów. Poznaj modele mat do jogi polskich marek, wybierz tę, która jest dla Ciebie najlepsza, rozpocznij (lub uczyń jeszcze przyjemniejszą) swoją przygodę z jogą. Postaramy się podpowiedzieć Ci, w jaki sposób najlepiej możesz skorzystać z możliwości, które oferuje ćwiczenie ciała i umysłu, jogi i mindfulness.