Slowly Rozmiar S

Poznaj Slowly. Poznaj swój nowy rytm codzienności. W Tatuum od lat kierujemy się wartościami zapisanymi w DNA. Stawiamy na polski design, dopracowanie szczegółu i wyjątkową jakość. Szukając pełnego doświadczenia w duchu slow stworzyliśmy na tatuum.com dedykowaną strefę SLOWLY. Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane przez nas produkty polskich marek, które wprowadzą do Twojego życia rytm slowlife. Odkryjesz naturalne kosmetyki, dodatki do wnętrz, akcesoria jogowe i rytuały.

SLOWLY

SLOWLY – poznaj życie w stylu slow

Codzienność w XXI wieku, nieważne, gdzie mieszkamy i czym się zajmujemy, wymaga od wielu z nas nieustannego działania na najwyższych obrotach. Praca, życie rodzinne, towarzyskie i domowe, dbanie o zdrowie i wypełnianie różnorodnych zobowiązań sprawiają, że zupełnie zapominamy o zadbaniu o siebie. Zadbanie o wyciszenie, chwilę odprężenia i regeneracji pozwala naszemu ciału i głowie zebrać energię i ochotę do dalszego działania. Filozofia slow life pomaga we wprowadzaniu w życie momentów, w których z uwagą i bez pośpiechu zwracamy się w kierunku swoich potrzeb. By ułatwić rytuały w rytmie slow, podsunąć pomysły na ich formę oraz by uprościć szukanie dróg ku momentom slow life, stworzyliśmy Slowly – wyjątkowy marketplace, w którym znalazły swoje miejsce produkty polskich marek.

Czasem wprowadzanie w życie nowych elementów bywa bardzo trudne: nie czujemy się pewnie, dokonując decyzji zakupowych, nie wiemy, od czego zacząć, ani czy coś na pewno jest zgodne z wartościami, które chcemy przyjąć. Aby ułatwić wybór naszym klientom, podzieliliśmy dostępne produkty nie tylko na kategorie związane z markami czy przeznaczeniem produktów, ale także tworząc kategorie-inspiracje, w których znalazły się produkty potrzebne do dopełnienia całego rytuału treningu w stylu slowly czy domowego SPA.

URODA SLOWLY

Produkty, które znalazły się w kategorii „Uroda”, to przede wszystkim kosmetyki polskich marek: kosmetyki naturalne, wegańskie, rzemieślnicze... Dopracowane w najmniejszym szczególe składy zostały przez każdą z marek dobrane tak, by ich pozytywny wpływ na skórę dało się odczuć w bardzo szybkim tempie. Serum do twarzy, krem do każdego typu cery, kule do kąpieli czy szampon w kostce? Niezależnie od tego, jakiego typu produktów do pielęgnacji poszukujesz, w Slowly znajdziesz wartościowe składy, piękne zapachy i estetyczne opakowania. Każde doświadczenie w stylu slow ma być przyjemnością dla wielu zmysłów.

W kategorii „Uroda” znalazły się także akcesoria do pielęgnowania skóry całego ciała: szczotki do masażu ciała na sucho, rollery i płytki do masażu twarzy, jedwabne poduszki i opaski na oczy, zapobiegające powstawaniu zmarszczek i łamaniu się włosów. Bo rytuał urodowy w stylu slow to uważność wyrażona na wiele sposobów.

JOGA I TRENING W STYLU SLOW

W tej kategorii 'Joga i trening' postaraliśmy się o zgromadzenie wszelkich akcesoriów, mat i przyrządów, które ułatwią praktykę jogi czy wellness w rytmie slowly. Wysokiej jakości maty do ćwiczeń, wyjątkowe butelki, poduszki, olejki eteryczne, a także zioła do okadzania pomieszczeń, w których praktykujemy ćwiczenia, sprawią, że nasza praktyka, nawet dynamiczna, nabierze kojącego rytmu slow.

SZAFA SLOWLY

Slowly nie mogłoby się obyć bez slow fashion – w szafie Slowly umieściliśmy wysokiej jakości ubrania, które będą służyły naszym klientom przez wiele lat. To zarówno obuwie wegańskie, jak i stylowe stroje uzupełniające treningi w duchu slow.

Choć ubrania i akcesoria w stylu slow mogą kojarzyć się ze skrajnym minimalizmem, pamiętajmy, że najważniejszym celem tej filozofii życia jest znajdowanie równowagi między potrzebami i przyjemnością. Z tego powodu w naszej szafie znalazły się także wyjątkowe naszyjniki, kolczyki czy bransoletki, które, wykonane z największą starannością, sprawdzą się jako codzienne talizmany i uzupełnienie wielu stylizacji, ciesząc oko i przynosząc nam wiele pozytywnych wibracji.

DOM I OGRÓD

Przestrzeń, w której żyjemy, stanowi odbicie naszego podejścia do codzienności – dlatego warto wzbogacać ją o elementy w stylu slow! W kategorii „Dom i ogród” znalazły swoje miejsce między innymi wyjątkowe produkty z ceramiki, ekologiczne poduszki, zapachowe świece oraz dyfuzory zapachów. Tutaj także znalazła się przestrzeń na domowe biuro i akcesoria, które ułatwią nam znalezienie czasu na momenty w rytmie slowly: plannery i kalendarze.

Wprowadź Slowly do swojego życia

Jedna wyjątkowa kula do kąpieli, świeca zapachowa czy mata do ćwiczeń, a może serum do twarzy, które z uwagą rozprowadzisz na skórze? Ty wybierasz, od czego zaczniesz swoją przygodę z życiem w rytmie slow. Potem będzie już łatwiej dodawać kolejne elementy, które sprawią ci jeszcze więcej przyjemności i wpłyną pozytywnie na ciało i umysł. Poznaj Slowly i pozwól sobie na momenty skupienia na sobie i swoich potrzebach.