KAPELUSZE

KAPELUSZE

KAPELUSZE W SZAFIE SLOWLY

Kapelusz może wydawać się ekstrawaganckim dodatkiem do Twojej garderoby. Jego przydatność w gorące letnie dni może jednak okazać się zaskakująca, podobnie w przypadku wełnianych kapeluszy sprawdzających się jesienią. Poznaj kapelusze polskich marek dostępne w ofercie Slowly, pozwól sobie na odrobinę nieskrępowanego stylu, zobacz, jak w szafie w stylu slow sprawdzi się tego typu nakrycie głowy.

Kapelusz na słońce, kapelusz na deszcz

Polskie kapelusze damskie, które znajdziesz w Slowly, dopasowane są do różnych warunków pogodowych – są to nie tylko klasyczne kapelusze z rondem chroniące przed mocnym letnim słońcem, ale także ciepłe nakrycia głowy dedykowane na jesienną słotę. Choć w pierwszym momencie w przypadku jesiennych stylizacji chcemy sięgnąć po czapkę, dobrze wykonany kapelusz sprawdzi się równie dobrze, a jego estetyczna wartość doda uroku codziennemu outfitowi.

Jak wybrać odpowiedni kapelusz?

Może wydawać się to banalne, ale w przypadku kapelusza bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Często przyzwyczajeni do czapek rezygnujemy z mierzenia obwodu naszej głowy przed zakupem kapelusza, ale aby zapewnić sobie gwarancję, że najlżejszy powiew wiatru nie skradnie naszego nakrycia głowy, dobrze o tym pamiętać przed dokonaniem zakupu. W drugiej kolejności dobrze jest upewnić się co do jakości i materiału, z którego wykonano kapelusz – w Slowly robimy to za Ciebie. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni model, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i który najlepiej wpisuje się w Twoje modowe potrzeby.