Szafa Slowly Rozmiar 4

SZAFA SLOWLY

Życie w stylu Slowly nie mogłoby obyć się bez slow fashion. Wyrastając z wartości marki odzieżowej, tworzącej modę na lata, chcemy wspierać budowanie kompletnej szafy w stylu slow life, modnej, wygodnej, dopracowanej i etycznej. Chcemy pomagać tworzyć stylizacje ponadczasowe, trwałe i estetyczne. Poznaj modę w stylu slow razem z nami.

Jaka jest szafa slowly?

Przykładając uwagę do detalu i ogólnego efektu, zadbaliśmy o to, by w kategorii modowej w naszym sklepie pojawiły się modele, które świetnie skomponują się ze sobą nawzajem, zaspokajając wszystkie potrzeby klientów. Zależy nam na tym, aby na Slowly królowała moda etyczna, tworzona odpowiedzialnie: od wytworzenia włókien, przez projektowanie, produkcję, aż po transport. Odpowiedzialna moda jest nam bardzo bliska, bo w życiu w stylu slow chodzi nie tylko o dbanie o swoje potrzeby, ale także o to, by równoważyć swój wpływ na otoczenie. W szafie Slowly znalazły się więc produkty tworzone przez etyczne marki odzieżowe, polskie marki obuwnicze, polskich jubilerów czy polskie firmy produkujące akcesoria modowe. Chcemy pozostawać w bliskiej relacji z lokalnymi projektantami i wspierać polską kreatywność.

Moda hygge / moda na hygge

Hygge to duńskie słowo, które oznacza nie tylko wygodę, komfort i przytulność – to określenie, które oddaje błogi stan, osiągalny dzięki wewnętrznej równowadze, zewnętrznej estetyce i poczuciu codziennej przyjemności. Od kilku lat bardzo popularne słowo znajduje też swoje miejsce w kręgach, które na pewno odnajdą się w Slowly. Idea hygge jest nam bardzo bliska, także w zakresie garderoby. Moda hygge charakteryzuje się doborem naturalnych materiałów, stonowaniem kolorów oraz praktycznym, ale estetycznym minimalizmem. W naszej szafie znalazły się ubrania polskich projektantów, które współgrają z codziennością, wpisując się w potrzeby użytkowników i użytkowniczek, i jednocześnie budując stylową, piękną garderobę kapsułową. Moda hygge to moda slow fashion, ponadczasowa i jakościowa, prezentująca się wyjątkowo w każdej sytuacji: od treningu czy chwil odprężenia w domu, przez codzienne stylizacje, aż po eleganckie wyjścia. W atmosferze hygge utrzymują nas nie tylko ubrania, ale także modowe akcesoria wysokiej jakości: biżuteria, torby, kapelusze oraz obuwie.

Skompletuj stylizację ze Slowly

Nasza szafa zawiera nie tylko ubrania: znaleźć w niej można także wszelkie stylowe dodatki, które pozwolą na zbudowanie pełnej stylizacji i zamówienie jej w całości przez Slowly. Marki, które można tu poznać, projektują wyjątkowe przedmioty, wzbogacajace każdą kolekcję modową.

Biżuteria od Slowly to przede wszystkim dopracowane, rękodzielnicze projekty – gwarancja tego, że zakupione akcesoria pozostają do pewnego stopnia ekskluzywnymi, unikatowymi dodatkami. Naturalne kamienie, szlachetne metale, niebanalne, ciekawe projekty – tego można spodziewać się po biżuterii Slowly. Modna biżuteria polskiej produkcji idealnie uzupełni każdą stylizację – od najprostszego casualowego outfitu po dopracowany, pełen szczegółów strój na wystawne przyjęcie. Poznaj biżuterię od polskich projektantów, tworzone ręcznie naszyjniki, bransoletki i kolczyki, i dodaj je do swojej kolekcji.

Stylizacja nie mogłaby być pełna bez butów czy torby, dlatego i takie przedmioty można znaleźć w naszej szafie. Oferujemy obuwie od polskich projektantów, wykonywane z największą starannością ze skóry lub wegańskich alternatyw. Skórzane obuwie od wieków cieszy się ogromnym powodzeniem, a jego staranne wykonanie sprawia, że buty dostępne w naszej ofercie przetrwają bardzo wiele sezonów – wciąż pozostając w modzie. Wegańskie obuwie to nowy nabytek świata mody, ale nie ujmuje mu to w żadnym stopniu. Buty wykonane z kaktusa, obuwie z ananasa, a może inna nieoczywista alternatywa? Sprawdź ofertę marek, które znajdziesz na Slowly, i odkrywaj ekologiczne rozwiązania w modzie. W naszym sklepie znalazły się zarówno buty damskie, jak i męskie. Do dopełnienia stroju konieczne są także torby czy plecaki – postaraliśmy się, by dostępne modele spełniały nie tylko estetyczne, ale także praktyczne potrzeby klientów, przy okazji świetnie komponując się z odzieżą i innymi dodatkami, które można znaleźć w Slowly.

Slow fashion, fast world

W Slowly chcemy pokazać, że skompletowanie pełnej garderoby, która sprawdzi się przy różnych okazjach, nie musi zajmować dużo czasu. Zgromadziliśmy w jednym miejscu różne polskie marki i ich różnorodne produkty po to, by ułatwić życie w stylu slow w świecie, który wymaga od nas dużego tempa. Bo choć wierzymy, że trzeba znajdować momenty na docenianie codzienności i funkcjonowanie w stylu Slowly, zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to łatwe. Chcemy pomóc w stworzeniu szafy, która posłuży naszym klientom i klientkom przez wiele lat, zapewniając im komfort i poczucie, że pozostają ponadczasowo modni. Poznaj szafę Slowly – i skomponuj swoją szafę w stylu slow.