TORBY

TORBY

TORBY W SZAFIE SLOWLY

Na co dzień i na specjalne okazje, duże i niewielkie, monokolorowe lub wielobarwne – torby towarzyszą nam w każdym momencie, w wielu formach i odcieniach. W szafie Slowly zajmują specjalne miejsce, bo wiemy, jak wiele może zmienić jedna, dobrze dobrana torebka. Chcemy, by w naszej ofercie znajdowały się modele toreb, które zaspokoją wiele różnorodnych potrzeb, przy zachowaniu stylu i jakości.

Shopperka, kopertówka, torba na laptopa...

Jeśli uwielbiamy minimalizm, może się okazać, że znajdziemy torbę idealną, która sprawdzi się w (prawie) każdej sytuacji. Jeśli jednak nie chcemy wykonywać zbędnych akrobacji, by dobrać jedną torebkę do eleganckich kreacji i do casualowego outfitu na zakupy spożywcze, oferta torebek jest tak zróżnicowana, że możemy pozwolić sobie na posiadanie wielu przydatnych modeli na raz. Wygodne shopperki o dużych wymiarach, stylowe kopertówki ze skóry, modne torby na laptopa czy codzienne torby do pracy – każdą z nich znajdziesz w Slowly. Nie musisz ograniczać swojej kolekcji torebek do jednej płóciennej torby; jeśli chcesz przestrzegać zasad slow fashion, wybieraj modele wysokiej jakości, trwałe, wykonane z dokładnością i uwagą. Wytrzymają w Twojej szafie wiele sezonów i nie zmuszą Cię do kupowania kolejnych sztuk o tym samym przeznaczeniu.

Torebki wegańskie – czyli jakie?

Ekologiczne podejście do mody to nie tylko ograniczanie się, ale także szukanie alternatyw, które pozwolą zadbać o środowisko. Dużą ich część stanowią wegańskie odpowiedniki wyrobów, które wymagają produktów odzwierzęcych, do których zalicza się m.in. zamsz czy skóra naturalna. Przez długi czas rezygnacja z tych materiałów była bardzo trudna głównie z powodu braku wytrzymałości i miernej jakości produktów wegańskich. Poza tym – tworzywa sztuczne były dość mierną alternatywą, jeśli spojrzeć na wpływ na środowisko. Na szczęście świat – także mody – idzie do przodu, a wraz z nowymi wyzwaniami pojawiają się nowe rozwiązania. Wegańskie torebki to modele wytwarzane z odpowiedników skóry, przy których pozyskiwaniu nie cierpi żadne zwierzę, ulegających biodegradacji lub kompostowaniu. Ekologiczne torebki damskie zyskują sobie coraz większą popularność – głównie dzięki rosnącej świadomości społecznej w zakresie negatywnego wpływu człowieka na środowisko.

Torby, torebki, plecaki – w stylu Slow

W naszej ofercie staraliśmy się zmieścić modele toreb, które spełnią wiele różnorodnych potrzeb naszych Klientów i Klientek. Wszystkie z nich mieszczą się w naszej filozofii i w naszym podejściu do produktu: charakteryzują się wysoką jakością, dopracowaniem każdego detalu, dbałością o efekt – zarówno estetyczny, jak i praktyczny. W szafie Slowly znajdziesz modele polskich marek, stworzone z myślą o doskonałym designie, który zadowoli każdego klienta. Poznaj je – każdy produkt staramy się oznaczać i opisywać jak najbardziej przejrzyście, tak, by nie pojawiały się żadne wątpliwości co do tego, czy dana torba jest wegańska, wytworzona ze skóry, ręcznie, w Polsce lub za granicą.