Neutralny Masła

MASŁA

MASŁO DO CIAŁA

Odżywiające czy nawilżające? Natłuszczające czy odświeżające? Masło do ciała może pełnić te wszystkie funkcje na raz lub każdą z osobna. Oparte na naturalnych składnikach, w większości na naturalnych tłuszczach roślinnych (np. kakaowym czy kokosowym) lub zwierzęcych (np. z mleka koziego), masło do ciała jest kolejnym obok balsamów, musów i olejków typem produktu przeznaczonego do pielęgnacji skóry całego ciała. Zazwyczaj ma właściwości silnie nawilżające i natłuszczające, odbudowuje barierę hydrolipidową skóry, nadając jej sprężystość i wyjątkową gładkość. Maseł do ciała warto używać po kąpieli, zwłaszcza jeśli w jej czasie goliliśmy skórę. Masło załagodzi podrażnienia i odżywi naskórek niemal natychmiast.

Wybierając produkty do Slowly skupialiśmy się na ich lokalnym pochodzeniu i wysokiej jakości – tak było i w przypadku maseł do ciała. W ofercie naszego sklepu znaleźć można naturalne masła do ciała polskiej produkcji, oparte na lokalnych recepturach i składnikach z całego świata. Możesz polegać na naszych wyborach, jeśli chodzi o jakość, dopracowanie i zachowanie stylu slow w przypadku produktów, które oferujemy – pozostaje tylko wybrać masło do ciała, które najbardziej wpisuje się w Twoje potrzeby i preferencje, i wprowadzić je do swojej codziennej pielęgnacji lub zwieńczyć nim doświadczenie domowego SPA w stylu Slowly.

Naturalne masła do ciała polskich producentów, które pozwolą Ci każdego dnia doświadczać pielęgnacji w stylu slow beauty, czekają na Ciebie w naszym sklepie.