Złota Olejki Do Ciała

OLEJKI DO CIAŁA

NATURALNE OLEJKI DO CIAŁA

Naturalne oleje mają bardzo wiele zastosowań – od kulinarnych, przez wzmacniające odporność, odżywiające włosy, oczyszczające cerę, aż po nawilżające i zabezpieczające skórę całego ciała. Stosowanie naturalnych olejków do ciała w codziennej pielęgnacji skóry sprawia, że pozostaje ona sprężysta, nie traci wody, nie pęka i nie jest podatna na podrażnienia. Wcieranie olejków po kąpieli pozwala ograniczyć utratę wody przez skórę.

Naturalny olejek do ciała to produkt, który sprawdza się przede wszystkim przy skórze suchej i podrażnionej, np. częstym goleniem. Wiele osób zmaga się też z przesuszeniem skóry w okresie grzewczym, gdy suche zimowe powietrze zostaje ogrzane przez domowe lub biurowe kaloryfery, wymuszając przyspieszone parowanie wody z naszej skóry. Olejki do ciała chronią przed negatywnymi skutkami przesuszenia.

W Slowly znalazły dla siebie miejsce różnorodne olejki do ciała: do masażu i do codziennej pielęgnacji. Osoby o suchej skórze mogą śmiało zastąpić tymi drugimi balsami nawilżające lub dodać je jako zwieńczenie codziennego procesu oczyszczania i nawilżania skóry ciała. Warto pamiętać o naturalnych olejkach do ciała w swoim rytuale slow beauty – choć są może mało oczywistym elementem tejże, przynoszą naprawdę znaczące efekty.

Olejki naturalne do ciała polskich marek, które znajdziesz w Slowly, wybraliśmy ze względu na ich wartościowe składy, lokalną produkcję i wysoką jakość, opakowane dodatkowo w estetyczną otoczkę. Poznaj je i wybierz olejek, którym wzbogacisz swoją codzienną pielęgnację.