Szara Ciało

CIAŁO

Kosmetyki do ciała w stylu slow

Slowly to nie tylko możliwość kupienia produktów różnorodnych marek, to źródło inspiracji do tego, by zadbać o siebie w jak najlepszy sposób, na swoich zasadach. Chcemy pokazać, że docenienie swojego ciała, zadbanie o nie w każdej możliwej formie nie jest egoizmem, powierzchownością czy fanaberią. Pielęgnacja ciała powinna być dla nas równie ważna co rozwój wnętrza: kariery, edukacji czy równowagi duchowej. Zadbaj o swoje ciało ze Slowly, wprowadź się w stan równowagi dzięki kosmetykom do ciała w stylu slow.

Pielęgnacja naturalna

Dużą część oferty kosmetyków do pielęgnacji stanowią naturalne kosmetyki do ciała – bazujące na roślinnych recepturach mydła, balsamy, olejki czy peelingi. Wiele z nich to opcje wegańskie – nie tylko pozbawione składników pochodzenia zwierzęcego, ale także – a może przede wszystkim – nietestowane na zwierzętach. Staramy się, by producenci kosmetyków, które oferujemy w Slowly, przykładali jak największą wagę do tego, w jaki sposób, gdzie, przez kogo i z czego tworzone są ich produkty. Z tego powodu w naszym sklepie znalazły się bio kosmetyki do ciała. Zróżnicowana, bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie w niej dla siebie produkty zapewniający pożądany efekt, wykonane z wyjątkową dokładnością, zapewniające nie tylko pielęgnację, ale także satysfakcję dla wielu zmysłów. Dopracowane opakowania, wyjątkowe zapachy, formy i barwy – to wszystko sprawia, że pielęgnacja w stylu slow beauty jest przyjemnością podniesioną do potęgi.

Rytuał dbania o ciało

Długa, odprężająca kąpiel na koniec dnia, szybki prysznic po intensywnym treningu, dzień (prawie) w SPA – każda z tych okazji może być powodem do zadbania o swoje ciało. Wystarczy zadbać o odpowiednie akcesoria: szczotka do ciała pozwoli ujędrnić jego każdy centymetr, balsam do ciała zadziała nawilżająco, olejek do masażu rozgrzeje, odżywi i nada blasku. Dbanie o ciało to również odpowiednie akcesoria do kąpieli – jednak ich postaraliśmy się znaleźć tak wiele dla komfortu naszych Klientów, że poświęciliśmy im zupełnie oddzielną przestrzeń.

Dlaczego w stylu slow?

Zadbanie o ciało tak jak każdy rozwój przychodzi z czasem. Jest niekończącym się, wymagającym dopracowywania i powtarzania procesem, dlatego warto być wobec niego cierpliwym i podchodzić do niego w rytmie Slowly. Choć marzenie o natychmiastowych efektach towarzyszy każdemu, pozwólmy sobie na cieszenie się z drogi do celu, jakim jest zadbane, idealnie odżywione, ujędrnione ciało. Podejście w stylu slow pozwala na docenienie tego, jakie nasze ciało jest tu i teraz, na poznanie jego możliwości i potencjału, jego uroku w naturalnej formie. To nie pogoń za ideałem, to self love wobec ciała, które każdego dnia pozwala nam funkcjonować. Zadbaj o swoje ciało, znajdź dla niego czas, poświęć chwilę na rytuały slow beauty. Wszystkie wyselekcjonowane przez nas produkty z kategorii CIAŁO mają na celu wzmocnić Twoją więź i akceptację dla ciała. Poznaj naszą ofertę i urozmaicaj swoją codzienną pielęgnację ciała o nowe kroki – postaramy się dawać Ci wskazówki, jak najlepiej skorzystać z potencjału dostępnych w naszym sklepie produktów.