Biała Do Kąpieli

DO KĄPIELI

KOSMETYKI DO KĄPIELI

Slowly nie byłoby pełne, gdybyśmy zapomnieli o przyjemności w stylu slow, jaką jest odprężająca kąpiel. Wyjątkowe bomby kąpielowe, sole zapachowe, olejki, mydła, balsamy... zorganizuj swoje własne domowe slow spa dzięki kosmetykom do kąpieli Slowly.

Naturalna kąpiel

... nie musi być w błocie ani w mleku, choć jeden i drugi typ mają swoje wyjątkowe właściwości. Kąpiele relaksacyjne w domu możesz zorganizować wykorzystując naturalne produkty, takie jak sole czy kule, które pozwolą Ci na chwilę pełną przyjemności niewymagającą specjalnego przygotowania ani dodatkowego czasu. Choć zachęcamy, by każda kąpiel odbywała się w rytmie slow, wiemy, że czasem sytuacja wymaga szybkiego, orzeźwiającego prysznica: nie odmawiaj sobie wtedy przyjemności płynącej z naturalnej kąpieli. Balsamy pod prysznic, naturalne olejki do ciała czy peelingi z naturalnych składników pozwolą Ci nawet najkrótszą chwilę odświeżenia uczynić przyjemnym, odprężającym rytuałem. Twoja kąpiel w duchu Slowly może trwać pięć minut – najważniejsze, by dawała satysfakcję zmysłom, ciału i głowie.

Jeśli masz czas na pełen rytuał jak w SPA, eko kule do kąpieli z kwiatami, sole kąpielowe polskich marek oraz naturalne olejki eteryczne będą idealnymi dodatkami do relaksacyjnej kąpieli. Wybieraj różnorodne produkty, łącz je ze sobą, doceniaj pojedynczo lub w zestawie.

Łazienka Slowly

Twoja łazienka w stylu slow to nie wielka wanna, puchate ręczniki i satynowy szlafrok. Choć są to przyjemne elementy, warto pamiętać o tym, że rytuał kąpieli może być przyjemny nawet w minimalistycznym wydaniu. Zadbaj o swój komfort w czasie kąpieli, skup się na swoim ciele: wybieraj produkty do kąpieli o dobrych składach, pielęgnujące wszystkie Twoje zmysły: pięknie opakowane, pachnące, przyjemne dla skóry i przyjazne środowisku. Dodaj do momentów dbania o ciało dodatkowy krok, który pozwoli Ci na wiele uważności: naturalne dodatki do kąpieli, takie jak olejki eteryczne czy peelingi solne lub cukrowe sprawią, że poczujesz inny poziom odprężenia nawet przy codziennym prysznicu. Poznaj naturalne kosmetyki do kąpieli z oferty Slowly, które Ci w tym pomogą.