Neutralny Uroda

URODA

URODA W STYLU SLOWLY

W Slowly zależy nam na budowaniu przestrzeni do zadbania o swoje potrzeby, do osiągania równowagi i znajdowania w każdym dniu drobnych przyjemności, które czynią życie lepszym. Wiemy, jak wielkie znaczenie w budowaniu dobrej relacji z ciałem ma zadbanie o nie z uwagą i dokładnością, dlatego jedną z najważniejszych kategorii w naszym sklepie są akcesoria urodowe: kosmetyki, akcesoria do makijażu i przedmioty ułatwiające codzienną lub specjalną pielęgnację.

Polskie marki kosmetyczne

Marek, których produkty dostępne są na Slowly, poszukujemy przede wszystkim lokalnie – zależy nam na tym, by wspierać i promować mniejsze i większe polskie biznesy. Wśród naszych produktów urodowych znaleźć można polskie dermokosmetyki, polskie kosmetyki naturalne bez konserwantów, polskie kosmetyki ekologiczne czy polskie wegańskie kosmetyki. Łącząc lokalność z dbałością o dobór składników w produktach, które sprzedajemy, odwołujemy się też do wartości jaką dla Slowly ma zrównoważone i uważne podejście do wpływu na środowisko. Polskie kosmetyki to nie tylko gwarancja lokalnego rozwoju, ale także zapewnienie skróconych kanałów transportu – dzięki temu ślad węglowy przy zakupie każdego produktu jest mniejszy, niż w przypadku kosmetyków produkowanych za granicą. Pielęgnacja w stylu slow life to dbanie nie tylko o siebie – to uważność skierowana w stronę środowiska i społeczności, w której żyjemy. Wśród kosmetyków, które oferujemy, znajdują się kosmetyki hand made, przygotowywane w bardzo małych ilościach. Są to najczęściej ziołowe kosmetyki, w których dużą wagę przykłada się do czynnika ekologicznego. Polskie kosmetyki naturalne bez konserwantów są na pewno bardzo wyjątkowe, odpowiednie dla wegan, dopracowane tak, by nie tylko pozytywnie wpływały na ciało użytkowników i użytkowniczek, ale także by nie miały żadnego negatywnego wpływu na środowisko. Warto w ich przypadku pamiętać, że brak konserwantów oznacza skróconą trwałość – aby nie marnować kosmetyku, dobrze zaplanować wykorzystanie całego opakowania przed upływem terminu przydatności.

Kosmetyki naturalne często są nieodpowiednie dla osób z problemami skórnymi – dlatego w naszej ofercie znaleźć można także polskie dermokosmetyki, przygotowywane z myślą o osobach, których skóra wymaga wyjątkowej delikatności, by zachowywała zdrowie i blask w każdej sytuacji.

Wśród naszych produktów urodowych znalazły się również akcesoria do pielęgnacji: szczotki do ciała, rollery do twarzy, myjki, gąbki i inne drobiazgi, które pozwolą zadbać o każdy centymetr ciała. Wprowadzenie ich do swoich codziennych rytuałów urodowych sprawia, że możemy poczuć się we własnej łazience jak w najlepszym SPA. Natomiast szeroki wybór natuaralnych kosmetyków do włosów pomoże Ci w codziennej pielęgnacji z efektem jak po wyjściu z profesjonalnego salonu.

Slow SPA

W kategorii URODA na naszej stronie znaleźć można szereg kosmetyków dedykowanych doświadczaniu domowego SPA najwyższej jakości jak na przykład naturalne kosmetyki do kąpieli. Wykonywane ręcznie kule kąpielowe, pięknie pachnące, odżywcze sole do kąpieli czy peelingi naturalne do ciała uczynią rytuał kąpieli bogatszym, przyjemniejszym i bardziej odprężającym niż kiedykolwiek wcześniej. Odżywcze mleczka do kąpieli, naturalne kremy do rąk i stóp czy balsamy i musy do ciała dopełnią codziennych chwil w stylu slow. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji ciała znajdziesz również takie produkty jak olejki do masażu, szczotki do ciała czy bańki do masażu, które pozwolą Ci przenieść doświadczenie w stylu SPA na jeszcze wyższy poziom.

Pielęgnacja w stylu slow

Zadbanie o siebie z produktami z oferty Slowly nie byłoby pełne, gdybyśmy nie wspomnieli o wyjątkowych kosmetykach do pielęgnacji twarzy, do codziennych rytuałów utrzymywania cery w najlepszej formie. Balsamy do demakijażu, oczyszczające masła i olejki, a także toniki i wody micelarne pozwolą zachować świeżość i czystość porów, kremy, sera do twarzy oraz hydrolaty zapewnią głębokie nawilżenie, odżywienie i rozświetlenie cery. Wśród produktów do pielęgnacji twarzy znalazły też swoje miejsce kremy BB oraz kremy CC polskich marek, dopasowane do różnych kolorów skóry, świetnie grające z bogactwem tonów i typów urody.

Slow Beauty Within

Zależy nam na tym, by wszystkie produkty Slowly były kosmetykami fair trade, tworzonymi przez ludzi zadowolonych ze swojej pracy. Wierzymy, że zależy na tym także naszym Klientom i Klientkom. Chcemy, by zadbanie o siebie było świadome także w perspektywie wszystkich osób zaangażowanych w proces pozyskiwania składników, produkcji i dystrybucji towarów. Wiemy, że piękno płynie nie tylko z zadbanego ciała, ale także z empatycznego wnętrza. Zapraszamy cię do społeczności Slowly – dążącej do świadomego czerpania przyjemności z dbania o swoje ciało i ducha.