Beżowa Twarz

TWARZ

PIELĘGNACJA TWARZY

W ofercie produktów urodowych dostępnych w Slowly staraliśmy się zachować równowagę między kosmetykami dedykowanymi do pielęgnacji różnych części ciała. Trudno jednak zaprzeczyć, że to właśnie twarz, nieustannie wystawiona na działanie naszego środowiska, skupia na sobie większość uwagi, gdy chodzi o pielęgnację. Kosmetyki, które chcemy przedstawić naszym Klientkom i Klientom, to przede wszystkim naturalne, dopracowane receptury, tworzone przez polskich producentów, z lokalnych produktów, w rytmie slow. Pozwól sobie na chwilę odprężenia każdego dnia, zadbaj o swoją twarz w stylu slow beauty.

Codzienne dbanie o cerę

Światło, wiatr, kurz, nieumyślne dotykanie skóry, makijaż, nieustanne poprawianie okularów, grzywki czy maseczki – każdy najdrobniejszy element może sprawić, że nasza cera będzie zagrożona. I choć każdy z tych czynników wydaje się niepozorny, razem czy z osobna mogą naprawdę narażać nas na wiele problemów. W pielęgnacji cery najważniejsza jest regularność – dlatego rytuał slow dla twarzy powinno powtarzać się każdego dnia. Oczyszczanie, nawilżanie, tonizowanie... może wydawać się, że jest tego po prostu za dużo, ale gdy z pielęgnacji uczynimy jedną z przyjemniejszych rutyn naszego dnia, nie będziemy mogli się bez niej obejść. Dostępne w Slowly kosmetyki razem mogą stworzyć kompletny zestaw do pielęgnacji twarzy – nie musisz koniecznie decydować się na jedną markę! Dostępność produktów wielu producentów sprawia, że dopracowanie rytuału może być indywidulną przygodą każdej Klientki i każdego Klienta. Dzięki zróżnicowanej ofercie naturalna pielęgnacja twarzy staje się równie dostępna co pielęgnacja oparta o dermokosmetyki.

Kosmetyki naturalne

W Slowly chcemy być blisko natury – dlatego w naszej ofercie znalazło się wiele produktów o naturalnych składach lub na nich bazujących. Naturalna pielęgnacja twarzy nie jest dla każdego – warto ją przetestować, sprawdzić swoje potrzeby i możliwości swojej skóry, by potem doceniać jej efekty. Wegańskie kosmetyki do twarzy nie muszą być koniecznie naturalne – najważniejsze jest to, by przy ich produkcji nie cierpiało żadne zwierzę. Z tego powodu w naszej ofercie znajdują się także produkty certyfikowane jako nietestowane na zwierzętach. Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy najczęściej bazują na roślinnych esencjach, wyciągach i enzymach. Wśród nich dużą popularnością cieszą się ziołowe kosmetyki do twarzy, które poza roślinnym składem charakteryzują się także wyjątkowymi, naturalnymi aromatami

Oblicza Slowly

Nasza oferta kierowana jest do szerokiego grona Klientek i Klientów – dbamy o to, by znajdowały się w niej produkty dedykowane różnym typom cery, spełniające różnorodne potrzeby: od nawilżania, przez odtłuszczanie, ujędrnianie, odżywianie, aż po wzmacnianie bariery hydrolipidowej. Wyjątkowe kremy, sera do twarzy, olejki czy mgiełki sprawią, że codzienne zadbanie o każdy typ cery będzie bardzo łatwym i jednocześnie ogromnie przyjemnym doświadczeniem. Dla różnych typów urody dedykowane są także dostępne w naszej ofercie kremy BB oraz kremy CC. Wybierz produkty, które najlepiej sprawdzą się dla Ciebie, poznawaj nowości, urozmaicaj swój rytuał dbania o cerę. Wszystko w rytmie Slow.