KREMY CC

KREMY CC

KREM CC

Kremy BB zadomowiły się już na dobre w świecie kosmetyków – a czym są kremy CC? CC to skrót pochodzący od słów control i care lub color i correct. Każdy z tych czterech wyrazów dobrze oddaje charakter tego kosmetyku: kontrola, pielęgnacja, kolor i korekcja to kwintesencja działania kremów CC. Przeznaczone do cery wymagającej, kremy CC łączą funkcję podkładu, korektora i kremu korygującego w jednym. Najlepsze do cery trądzikowej czy naczynkowej, świetnie maskują niedoskonałości, jednocześnie nawilżając, odżywiając i odbudowując skórę. Nie pomogą oczywiście na silne przebarwienia czy blizny, jednak przy nasileniu niewymagającym interwencji dermatologa mogą znacznie poprawić komfort skóry i efekty estetyczne.

Wybierając odpowiedni dla siebie krem CC, pamiętaj, że naturalny krem CC może uczulać bardziej niż produkt ze sztucznym składem – oba rodzaje będą przebadane dermatologicznie i dobrane do potrzeb konkretnej cery, ale jednostkowe traktowanie skóry jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Produkt idealny dla jednej osoby może nie pomóc drugiej. W kremy CC warto inwestować, gdy chcemy mocniejszego efektu krycia niż w przypadku kremu BB. Nie spodziewaj się jednak efektów magicznych: kremy CC nie zatuszują przetłuszczania się skóry ani mocnych przebarwień.

Poznaj wyselekcjonowane przez nas kremy CC od polskich marek, znajdź produkt, którego potrzebujesz, i ciesz się wyrównanym kolorytem swojej silnie odżywionej skóry już teraz. Produkty z kategorii kremy CC czekają, by trafić do Twojej kosmetyczki.