Biała Kremy

KREMY

POLSKIE KREMY DO TWARZY

Twarz to część ciała, którą każdego dnia wystawiamy na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Zimno, ciepło, wiatr, słońce, częste dotykanie – wszystko to sprawia, że skóra na naszej twarzy wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Jednym z najważniejszych jej etapów jest stosowanie kremów, które mają za zadanie ją nawilżać, natłuszczać, odżywiać czy odświeżać. W ofercie Slowly znalazły się najlepsze polskie kremy do twarzy, przygotowane z myślą o różnorodnych typach cery.

Gdy chodzi o pielęgnację twarzy, każdy detal ma znaczenie – dlatego wybraliśmy wyłącznie kremy do twarzy z dobrym składem, produkowane z wysokiej jakości składników, z dużą dbałością o receptury. Każda skóra potrzebuje indywidualnego podejścia, jednak wszystkich nas łączy potrzeba dbania o barierę hydrolipidową, odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Kremy, które znalazły swoje miejsce w Slowly, mają sprawdzone składy i potwierdzone efekty działania – pozostaje tylko dopasować je do konkretnych potrzeb danej skóry twarzy.

Czy warto wybierać naturalne kremy do twarzy?

Pielęgnacja w stylu Slowly w dużej mierze opiera się na inspiracji naturą i pozostawaniu w zgodzie z jej potrzebami – ważne jest jednak pamiętanie o tym, że naturalne kremy do twarzy, choć w wielu przypadkach sprawdzą się idealnie, mogą nie być najlepszym wyborem dla osób podatnych na alergie. Delikatna cera może nie zareagować dobrze na składniki pochodzenia roślinnego, dlatego w naszej ofercie pojawiają się również kosmetyki syntetyczne o dobrze skomponowanych składach. „Naturalne” kosmetyki często nie mieszczą się również w kategorii „wegańskie” (wosk pszczeli czy śluz ślimaków to w końcu składniki pochodzenia zwierzęcego) – jeśli Ci na tym zależy, nie zapominaj o czytaniu opisów produktów! Wszystkie nasze kremy do twarzy staramy się opisywać z największą dokładnością, tak, by nasi Klienci mogli dopasować kosmetyki jak najlepiej do wszystkich swoich potrzeb.

Poznaj kremy do twarzy dostępne w Slowly i wzbogać swoją pielęgnacje o wyjątkowe, sprawdzone produkty.