żółta Serum

SERUM

SERUM DO TWARZY

Codzienna pielęgnacja twarzy to przede wszystkim jej oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie. Jednak każda część naszego ciała zasługuje czasem na wyjątkowe traktowanie, dlatego przy dokładniejszym rytuale dbania o cerę warto pamiętać o serach do twarzy, które wzbogacą Twoją praktykę w stylu slow beauty.

W ofercie Slowly znalazły dla siebie miejsce produkty ekologiczne, naturalne, produkowane z dużą dokładnością i sprawdzone. Naturalne serum do twarzy bez wątpienia sprawi, że Twoja pielęgnacja stanie się jeszcze przyjemniejsza i bardziej wartościowa dla skóry, niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli cenisz sobie naturalne składniki, wybierz ekologiczne serum do twarzy; jeśli zależy Ci na produktach wegańskich, w ofercie znajdziesz także serum wegańskie. Pamiętaj, że wszelkie sera do twarzy mają za zadanie odżywiać, wzmacniać i nawilżać cerę. Ich stosowanie nie jest konieczne, ale przynosi Twojej skórze dużo przyjemności i pozytywnych, długofalowych efektów.

Kiedy stosować serum do twarzy? Przede wszystkim – po etapie oczyszczania cery! Jego wklepywanie czy wmasowywanie w skórę, jeśli byłaby nieoczyszczona, mogłoby przynosić efekt odwrotny od zamierzonego: pogorszenie stanu cery i zapchanie porów. Pamiętaj, by serum dobierać odpowiednio do swoich potrzeb: jeśli potrzebujesz nawilżenia, wybieraj sera nawilżające. Jeśli Twoja cera jest bardzo sucha, zabezpieczaj ją serum natłuszczającym. Jeśli masz problem z przebarwieniami, zdecyduj się na serum z witaminą C. Jeśli chcesz opóźnić procesy starzenia, walczyć ze zmarszczkami lub im zapobiegać – wybierz serum z retinolem, który działa przeciwutleniająco i redukuje niedoskonałości.

Zadbaj o to, by serum do twarzy w Twoim rytuale slow beauty pełniło konkretną rolę – w naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty, skierowane do różnorodnych Klientów, spełniające wiele różnych ról w pielęgnacji twarzy. Opisy pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt. Wprowadź go do swojej pielęgnacji i ciesz się wyjątkowymi efektami w stylu Slowly.