WODY MICELARNE

WODY MICELARNE

WODA MICELARNA

Oczyszczanie twarzy to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy etap w pielęgnacji cery twarzy, szyi i dekoltu. Nieważne, czy nosimy make-up czy nie, nasza skóra narażona jest w ciągu dnia, zwłaszcza w mieście, na ogromne ilości zanieczyszczeń, które wpływają nie tylko na jej wygląd, ale także zdrowie i procesy starzenia. Woda micelarna odgrywa istotną rolę w procesie oczyszczania twarzy – co bardzo ważne, jest tylko jednym z etapów, który musimy w nim uwzględnić. Naturalne płyny micelarne wyłapują cząsteczki brudu z naszej twarzy, łapiąc je w tzw. micele i odczepiając od powierzchni skóry. Ponieważ zastosowanie wody micelarnej nie skutkuje zupełnym usunięciem brudu z cery, płyn micelarny należy jeszcze zmyć z twarzy za pomocą pianki lub żelu oczyszczającego i spłukać wodą.

Naturalny płyn micelarny sprawdzi się w przypadku prawie każdej cery – choć, jak każdy kosmetyk, może powodować alergie. Wody micelarne, które znajdziesz w ofercie Slowly, to wysokiej jakości produkty o różnorodnych składach, dopasowane do wielu typów skóry, spełniające swoją funkcję oczyszczającą i wspomagająco nawilżające, odżywiające czy tonizujące twarz. Woda micelarna sprawdzi się w prawie każdym procesie oczyszczania porów, zwłaszcza jeśli w ciągu dnia korzystamy z makijażu bazującego na podkładach czy kremach BB. Wybierając wodę micelarną, pamiętaj o tym, by łączyć ją z innymi wysokiej jakości produktami do pielęgnacji twarzy – i by zawsze zmywać ją z powierzchni skóry.

Do nakładania płynu micelarnego możesz wykorzystać wielorazowe waciki, waciki jednorazowe, bambusowe ściereczki lub palce dłoni – aby osiągnąć najlepszy efekt oczyszczenia, wmasowuj wodę micelarną w skórę delikatnymi ruchami, bez nadmiernego pocierania i naciągania.

Wyselekcjonowane płyny micelarne, które znajdziesz w naszej ofercie, sprawdzą się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i przy oczyszczaniu twarzy po noszeniu makijażu na wyjątkową okazję. Poznaj produkty, które wybraliśmy dla naszych Klientów, i profesjonalnie zadbaj z nami o swoją twarz.