Zielone Slowly

Poznaj Slowly. Poznaj swój nowy rytm codzienności. W Tatuum od lat kierujemy się wartościami zapisanymi w DNA. Stawiamy na polski design, dopracowanie szczegółu i wyjątkową jakość. Szukając pełnego doświadczenia w duchu slow stworzyliśmy na tatuum.com dedykowaną strefę SLOWLY. Znajdziesz tutaj wyse...

SLOWLY

SLOWLY – poznaj życie w stylu slow

Codzienność w XXI wieku, nieważne, gdzie mieszkamy i czym się zajmujemy, wymaga od wielu z nas nieustannego działania na najwyższych obrotach. Praca, życie rodzinne, towarzyskie i domowe, dbanie o zdrowie i wypełnianie różnorodnych zobowiązań sprawiają, że zupełnie zapominamy o zadbaniu o siebie. Zadbanie o wyciszenie, chwilę odprężenia i regeneracji pozwala naszemu ciału i głowie zebrać energię i ochotę do dalszego działania. Filozofia slow life pomaga we wprowadzaniu w życie momentów, w których z uwagą i bez pośpiechu zwracamy się w kierunku swoich potrzeb. By ułatwić rytuały w rytmie slow, podsunąć pomysły na ich formę oraz by uprościć szukanie dróg ku momentom slow life, stworzyliśmy Slowly – wyjątkowy marketplace, w którym znalazły swoje miejsce produkty polskich marek.

Czasem wprowadzanie w życie nowych elementów bywa bardzo trudne: nie czujemy się pewnie, dokonując decyzji zakupowych, nie wiemy, od czego zacząć, ani czy coś na pewno jest zgodne z wartościami, które chcemy przyjąć. Aby ułatwić wybór naszym klientom, podzieliliśmy dostępne produkty nie tylko na kategorie związane z markami czy przeznaczeniem produktów, ale także tworząc kategorie-inspiracje, w których znalazły się produkty potrzebne do dopełnienia całego rytuału treningu w stylu slowly czy domowego SPA.

URODA SLOWLY

Produkty, które znalazły się w kategorii „Uroda”, to przede wszystkim kosmetyki polskich marek: kosmetyki naturalne, wegańskie, rzemieślnicze... Dopracowane w najmniejszym szczególe składy zostały przez każdą z marek dobrane tak, by ich pozytywny wpływ na skórę dało się odczuć w bardzo szybkim tempie. Serum do twarzy, krem do każdego typu cery, kule do kąpieli czy szampon w kostce? Niezależnie od tego, jakiego typu produktów do pielęgnacji poszukujesz, w Slowly znajdziesz wartościowe składy, piękne zapachy i estetyczne opakowania. Każde doświadczenie w stylu slow ma być przyjemnością dla wielu zmysłów.

W kategorii „Uroda” znalazły się także akcesoria do pielęgnowania skóry całego ciała: szczotki do masażu ciała na sucho, rollery i płytki do masażu twarzy, jedwabne poduszki i opaski na oczy, zapobiegające powstawaniu zmarszczek i łamaniu się włosów. Bo rytuał urodowy w stylu slow to uważność wyrażona na wiele sposobów.

JOGA I TRENING W STYLU SLOW

W tej kategorii 'Joga i trening' postaraliśmy się o zgromadzenie wszelkich akcesoriów, mat i przyrządów, które ułatwią praktykę jogi czy wellness w rytmie slowly. Wysokiej jakości maty do ćwiczeń, wyjątkowe butelki, poduszki, olejki eteryczne, a także zioła do okadzania pomieszczeń, w których praktykujemy ćwiczenia, sprawią, że nasza praktyka, nawet dynamiczna, nabierze kojącego rytmu slow.

SZAFA SLOWLY

Slowly nie mogłoby się obyć bez slow fashion – w szafie Slowly umieściliśmy wysokiej jakości ubrania, które będą służyły naszym klientom przez wiele lat. To zarówno obuwie wegańskie, jak i stylowe stroje uzupełniające treningi w duchu slow.

Choć ubrania i akcesoria w stylu slow mogą kojarzyć się ze skrajnym minimalizmem, pamiętajmy, że najważniejszym celem tej filozofii życia jest znajdowanie równowagi między potrzebami i przyjemnością. Z tego powodu w naszej szafie znalazły się także wyjątkowe naszyjniki, kolczyki czy bransoletki, które, wykonane z największą starannością, sprawdzą się jako codzienne talizmany i uzupełnienie wielu stylizacji, ciesząc oko i przynosząc nam wiele pozytywnych wibracji.

DOM I OGRÓD

Przestrzeń, w której żyjemy, stanowi odbicie naszego podejścia do codzienności – dlatego warto wzbogacać ją o elementy w stylu slow! W kategorii „Dom i ogród” znalazły swoje miejsce między innymi wyjątkowe produkty z ceramiki, ekologiczne poduszki, zapachowe świece oraz dyfuzory zapachów. Tutaj także znalazła się przestrzeń na domowe biuro i akcesoria, które ułatwią nam znalezienie czasu na momenty w rytmie slowly: plannery i kalendarze.

Wprowadź Slowly do swojego życia

Jedna wyjątkowa kula do kąpieli, świeca zapachowa czy mata do ćwiczeń, a może serum do twarzy, które z uwagą rozprowadzisz na skórze? Ty wybierasz, od czego zaczniesz swoją przygodę z życiem w rytmie slow. Potem będzie już łatwiej dodawać kolejne elementy, które sprawią ci jeszcze więcej przyjemności i wpłyną pozytywnie na ciało i umysł. Poznaj Slowly i pozwól sobie na momenty skupienia na sobie i swoich potrzebach.