Darmowa dostawa na terenie Polski od 100 zł

Dostawa i zwroty

DOSTAWY

Koszt dostawy powyżej 100zł niezależnie od wybranej opcji gratis:

- dostawa standardowa na terenie Polski: 2-7 dni roboczych, opłacona - 14,50 ZŁ

- dostawa standardowa na terenie Polski: 2-7 dni roboczych, za pobraniem - 16,50 ZŁ

- dostawa za pomocą Paczkomatów InPost na terenie Polski: 2-7 dni roboczych, opłacona - 10 ZŁ

- dostawa za pomocą Paczkomatów InPost "Paczka w Weekend" na terenie Polski: opcja aktywna od czwartku od g. 20.00 do piątku do godz. 14.00 - dostawa w najbliższą sobotę lub niedzielę, opłacona - 10 ZŁ

Wysyłki poza terytorium Polski, w ramach Unii Europejskiej (z wyłączeniem Irladnii) realizowane są pocztą kurierską a ich koszt na terenie Unii Europejskiej wynosi 30 PLN (w tym VAT).

Przy opcji dostawy na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia przesyłki zostanie ona odesłana z powrotem do sklepu internetowego. Ponowne nadanie wiąże się z dodatkową opłatą wg standardowego cennika z regulaminu sklepu.


ZWROTY

JEŚLI ARTYKUŁ CZY ROZMIAR OKAŻE SIĘ NIETRAFIONY NA ZWROT MASZ AŻ 3O DNI!

Aby dokonać zwrotu produktu zakupionego w naszym sklepie internetowym

1. Zgłoś do Biura Obsługi Klienta na eshop@tatuum.com chęć dokonania zwrotu:

- w temacie maila zawrzyj: "Zwrot zamówienia nr........"

- w treści maila dołącz oświadczenie odstąpienia od umowy

2. Wypełnij i podpisz spersonalizowany formularz zwrotu, otrzymany w mailu potwierdzającym realizację zamówienia LUB skorzystaj ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, zamieszczonego =>Tutaj

3. Zwrot można dostarczyć do dowolnego salonu Tatuum lub wysłać go na własny koszt na adres:

Kan Sp.z o. o.,

Panattoni Apliance Park

Ul. Jędrzejowska 85

93-636 Łódź, z dopiskiem Magazyn ESHOP.

Zwrot należy spakować wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu.

4. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Proszę odesłać lub przekazać do dowolnego salonu Tatuum zwracaną rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin odstąpienia od umowy jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem zwrot należności wykonujemy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe.

Zgodnie z rozporządzeniem rządu od 20.03.2021 r. większość naszych salonów pozostanie zamknięta.

Możliwość dokonania w salonie darmowego zwrotu produktów zakupionych online zostaje wydłużona o 14 dni od daty ponownego ich otwarcia.