AUTORSKIE WZORY TATUUM

AUTORSKIE WZORY TATUUM

Kwiatowy print, duża kratka w wyjątkowych kolorach, a może geometryczne wzory? W kolekcjach TATUUM z dużą dbałością o szczegóły nasi graficy projektują wyjątkowe autorskie wzory, które zdobią nasze sukienki, bluzki, płaszcze czy akcesoria. Od wielu lat klientki wybierają naszą markę ze względu na niepowtarzalność nadruków i haftów, które tworzone są specjalnie dla danej kolekcji.

SUKIENKI W KWIATY

Zaprojektowanie każdego wzoru to wiele godzin dokładnej, żmudnej pracy – dbamy o każdy szczegół, tak, by kwiatowy nadruk na sukience czy bluzce współgrał poziomem dopracowania z naszym uważnym krawiectwem i jakością materiału. Kwiatowe wzory zazwyczaj obejmują nie tylko jeden typ kwiatów, inspirowanych naturą lub oddających prawdziwe, występujące w przyrodzie gatunki, ale też by uzupełniały go gałązki, liście czy luźne płatki kwiatowe. Każda fanka florystycznych motywów na ubraniach znajdzie coś dla siebie – niektóre wzory są bardzo realistyczne, inne są konceptualna reprezentacją, luźno nawiązującą formą do naturalnych schematów. Sukienki boho w kwiaty czy koszule w kwiaty z bufiastymi rękawami to już nieodłączna część kolekcji TATUUM. Znajdziecie w niej też na pewno spódnice w kwiatowe wzory, a nawet – płaszcze w kwiaty.

IDEALNE PARZENICE

Wzór paisley na ubraniach, inspirowany wzornictwem Bliskiego Wschodu, staramy się interpretować na własny sposób. Zawsze dobrane odpowiednie kolory, niekiedy w nieoczywistych połączeniach, świetnie prezentują się na różnorodnych materiałach. Sztruksowy żakiet w parzenice, koszula z drobnym wzorkiem paisley, a może spódnica drukowana w duże, dopracowane i pełne detali łezki parzenic? W kolekcjach TATUUM fanka tego wzoru na pewno znajdzie coś dla siebie.

UBRANIA W KRATĘ

Różnokolorowa krata w wielu odsłonach pojawia się na naszych ubraniach od wielu lat. Umieszczona na klasycznych płaszczach, spódnicach czy żakietach, stała się dla naszych klientek jednym z ulubionych wzorów do eleganckich stylizacji. Płaszcz w dużą kratę będzie prezentował się bardzo efektownie nawet z najbardziej podstawowymi stylizacjami, spódnica w kratę połączona z żakietem w ten sam wzór świetnie nada się do biura, na spotkanie z klientem, a nawet na eleganckie spotkanie towarzyskie w gronie najbliższych. Nasze ubrania w kratę są wyjątkowe, bo wzór projektujemy z taką samą dbałością jak kwiatowe czy geometryczne printy.

NIEBANALNE GEOMETRYCZNE WZORY

Nie każda klientka lubi kwiatowe wzory, nie każda dobrze czuje się w kracie – dlatego w naszych kolekcjach można znaleźć też inne wyjątkowe printy. Dla pań preferujących geometryczne, nieregularne i bardzo stylowe wzory także się coś znajdzie – np. nowoczesne sukienki w nieregularne plamki czy łatki, nasuwające na myśl printy zwierzęce na ubraniach. Żaden z naszych wzorów nie wygląda banalnie – musi współgrać z naszą kolekcją.