INSPIRACJE

Tworząc nasze kolekcje, staramy się tworzyć kapsułowe inspiracje, skupione wokół pewnych wspólnych cech produktów. Wybierz interesującą Cię podkategorię (z lewej strony ekranu lub jeśli korzystasz z telefonu: klikając w przycisk 'PODKATEGORIA').

INSPIRACJE

Tworząc nasze kolekcje, dbamy o to, by nie tylko dobrze komponowały się w różnych stylizacjach, ale także o to, by zachowywać spójny ton wprowadzanych w ciągu roku kolekcji cząstkowych.

Inspiracje TATUUM to m.in. kategorie obejmujące modele w kolorach przewodnich naszej kolekcji, zawierające produkty o podobnym przeznaczeniu czy ubrania i akcesoria, które nasi projektanci tworzyli w tym samym czasie, z myślą o spójnych stylizacjach. Dzięki kategoriom z zakładki Inspiracje bez problemu znajdziesz ubrania w najmodniejszych kolorach sezonu, stroje odpowiednie na panującą akurat pogodę czy nasze modowe sugestie. Nieważne, czy szukasz inspiracji do codziennych stylizacji, czy modowych wskazówek na wyjątkowe okazje – w naszych minikolekcjach znajdziesz na pewno to, czego potrzebujesz. Poznawaj Inspiracje TATUUM – specjalnie dla Ciebie odświeżamy je kilka razy w miesiącu.