GARNITURY

GARNITURY

Garnitur damski to zestaw, który wywodzi się od klasycznego stroju męskiego. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych zestawów na eleganckie spotkania i casualowe wyjścia. Projektujemy garnitury damskie dla kobiet, które chcą ubierać się klasycznie, ale nie pomijają również kobiecego stylu oraz inspiracji naturą i nowoczesnością.

Garnitury damskie projektowane w Polsce

Projektowanie każdej kolekcji zaczyna się dla nas z dużym wyprzedzeniem, ponieważ działamy według planu i dążymy do tego, aby sprawdzić, zmierzyć i dopracować każdy model ubrania, który wychodzi spod naszej igły.

Garnitur damski, który oglądasz na stronie tatuum.com to efekt pracy projektantów i rzemieślników, którzy stworzyli go od podstaw. Staramy się, aby w każdej kolekcji znalazły się modele wykonane z materiałów pozyskiwanych w zrównoważony sposób. To nasz krok w stronę odpowiedzialnej mody, a takich kroków chcemy robić jak najwięcej.

Wybieramy takie połączenia włókien, aby zapewniały one materiałom dobry wygląd, trwałość i dawały duży komfort podczas noszenia. Tworząc piękne garnitury damskie TATUUM z lnu, bawełny czy poliestru z recyklingu chcemy mieć pewność, że będą one służyły naprawdę bardzo długo.

Garnitur damski na ciepłe pory roku

W kolekcjach sezonowych TATUUM wiele miejsca poświęcamy klasycznej elegancji oraz uniwersalności wybranych przez nas krojów, a także kolorów. Od wielu lat opieramy się na solidnym założeniu, że ubrania powinny być piękne, komfortowe, a do tego powinny służyć w niezmienionym stanie przez kilka dobrych sezonów.

Garnitur damski z lnu to przykład na wspaniałą klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Beżowy, piaskowy czy brązowy model możesz nosić na różne sposoby, a eleganckie bluzkioraz skórzane, piękne buty będą wpływały na zmianę charakteru każdego zestawienia.

Len to materiał naturalny, który pozwala skórze swobodnie oddychać, przez co jest tak chętnie wybierany jako materiał na lato. Niestety tworzą się na nim zmarszczki oraz zagniecenia, co jest procesem jak najbardziej naturalnym. Na szczęście damskie garnitury lniane można stylizować tak, że będą prezentowały się świetnie w każdych warunkach. 

Garnitur damski komplet – posłuży Ci przez wiele sezonów

Moda jest nośnikiem ogromnego potencjału – daje możliwość wyrażania siebie, podkreślania piękna i zapewnia poczucie wygody i komfortu. W naszym zespole TATUUM wierzymy, że moda jest również ważnym przekaźnikiem informacji i może służyć dobrej sprawie.

Oferujemy piękne i porządnie wykonane ubrania, których nie musisz wymieniać w każdym sezonie. Kolekcje TATUUM są jak dobrze dopasowane klocki – każdy element sparujesz z wieloma innymi. Nie bierzemy udziału w żadnym wyścigu i wspieranie fast fashion wyklucza się z DNA naszej marki.

Bazując na ponadczasowych koncepcjach, tworzymy ubrania, które będą w trendach zarówno w tym roku, jak i w kolejnych latach. Niezależnie od tego, jaki garnitur damski wybierzesz, możesz mieć pewność, że z powodzeniem zestawisz go z wieloma bluzkami i koszulami ze swojej obecnej i przyszłej garderoby.