DOSTAWY

Dostawa do salonu stacjonarnego TATUUM niezależnie od kwoty zamówienia - GRATIS

Koszt dostawy powyżej 249 zł niezależnie od wybranej opcji - GRATIS

Koszty dostawy za zamówienia poniżej 249 zł:

- dostawa do salonu stacjonarnego TATUUM - 00,00 ZŁ

- dostawa za pomocą Paczkomat® InPost na terenie Polski: 2 - 5 dni roboczych, opłacona - 11,99 ZŁ

- dostawa Kurier InPost na terenie Polski: 2 - 5 dni roboczych, opłacona - 14,99 ZŁ

- dostawa Kurier InPost na terenie Polski: 2 - 5 dni roboczych, płatność przy odbiorze (za pobraniem) - 16,99 ZŁ

- dostawa za pomocą Paczkomat® InPost "Paczka w Weekend" na terenie Polski: opcja aktywna w przypadku zamówień złożonych i opłaconych w przedziale czasowym od czwartku od g. 20.00 do piątku do godz. 13:30 - dostawa w najbliższą sobotę lub niedzielę, opłacona - 12,99 ZŁ

Dostawy standardowe oraz dostawy za pomocą Paczkomatów InPost realizowane są przy zamówieniach powyżej 249 zł za darmo.

Przy opcji dostawy standardowej na wskazany adres kurier będzie próbował dostarczyć zamówienie dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach dostarczenia przesyłki zostanie ona odesłana z powrotem do sklepu internetowego.

Ponowne nadanie wiąże się z dodatkową opłatą wg standardowego cennika z regulaminu sklepu.

ZWROTY

JEŚLI ARTYKUŁ CZY ROZMIAR OKAŻE SIĘ NIETRAFIONY NA ZWROT MASZ AŻ 3O DNI!

Pamiętaj! Każdy zwrot to także transport, który wpływa na wzrost śladu węglowego. Dlatego, kupując na tatuum.com dokonuj przemyślanych wyborów. Sprawdzaj tabele rozmiarów i czytaj opisy produktów. Dzięki temu Twoja szansa na satysfakcję z zakupu wzrośnie, a ilość zwrotów będzie malała.

1. Niezależne czy chcesz dokonać zwrotu w salonie, czy odesłać paczkę na magazyn, zacznij od zarejestrowania swojego zwrotu.

 • Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie internetowym, możliwość zgłoszenia zwrotu dostępna jest w zakładce „Zamówienia” po kliknięciu w "Szczegóły".
 • Jeżeli dokonałeś zakupu jako „gość”, kliknij =>Tutaj i uzupełnij niezbędne informacje. Link pod którym będziesz miał możliwość zarejestrowania zwrotu, zostanie wysłany na wskazany adres e-mail.
 • 2. Zwrot możesz dostarczyć do dowolnego salonu Tatuum lub wysłać go na własny koszt na adres:

  Kan Sp.z o. o.,

  Panattoni Apliance Park

  Ul. Jędrzejowska 85

  93-636 Łódź, z dopiskiem Magazyn ESHOP.

  Zwrot należy spakować oraz dołączyć numer zamówienia, którego dotyczy zwrot.

  Na dostarczenie produktów masz 14 dni.

  3. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Prosimy odeślij lub przekaż do dowolnego salonu Tatuum zwracany produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin odstąpienia od umowy jest zachowany, jeżeli odeślesz produkt/y przed upływem terminu 14 dni. Koszty dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

  Forma zwrotu środków zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku płatności za pobraniem, zwrot należności wykonujemy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe.