SPÓDNICE DZIANINOWE

Spódnice dzianinowe

Jednym ze sposobów na stworzenie garderoby kapsułowej jest trzymanie się zasady spójności. Spódnice dzianinowe o ponadczasowym kroju, dobrane ze spójnej palety kolorystycznej to świetna podstawa do naprawdę wielu codziennych setów. Wybierz swój model i kolor!

Spódnice dzianinowe - polskie projekty

Każda z kolekcji modowych TATUUM to przedsięwzięcie, które planujemy z dużym wyprzedzeniem, a jego realizację rozkładamy w czasie. Najbardziej zależy nam na tym, aby tworzyć ubrania dla ludzi: do noszenia na co dzień, dla wygody, komfortu i dobrego samopoczucia.

Chcemy, aby nasze ubrania - bez wyjątku: spódnice, koszule czy sukienki - były funkcjonalne i trwałe. Zależy nam na tym, aby każde ubranie służyło maksymalnie długo w swoim pierwszym, jak i drugim obiegu, ponieważ właśnie w ten sposób możemy zatroszczyć się o środowisko.

Kolekcje TATUUM tworzymy w Polsce, tutaj projektujemy i wielokrotnie mierzymy prototypy na różnych kształtach sylwetek, aby finalne odszycia dobrze leżały na wszystkich typach figur. Spódnice dzianinowe, które znajdziesz w aktualnej kolekcji, to efekt wielomiesięcznej pracy całego zespołu, pod którym możemy się bez obaw podpisać

.

Spódnica z dzianiny - dopasujesz ją do zmieniających się sezonów

Dobrze jest pracować nad czymś, co daje satysfakcję i sprawia, że człowiek chętnie wykonuje swoje zadanie. Właśnie tak widzimy pracę nad kolekcją odzieży, którą chcemy sygnować marką TATUUM.

Spódnica z dzianiny wykonana z materiałów pozyskanych w zrównoważony sposób, a do tego zaprojektowana i uszyta tak, że możesz ją nosić przez wiele sezonów, a ona nie zgubi guzików i nie straci szwów? Tak, o to nam chodzi.

Dzięki takiemu podejściu tworzymy modę casualową, na której nam najbardziej zależy - ponadczasową i długowieczną. Kolory i wzory spódnic dzianinowych dobieramy tak, aby współgrały z klasyką i pięknie komponowały się z wieloma ponadczasowymi krojami.

Spódniczki dzianinowe - podstawa casualowej garderoby

Proste formy spisują się najlepiej, gdy szukasz ponadczasowej elegancji i ubrań o casualowym wydźwięku. Nasi projektanci dbają o to, aby klasyka była utrzymana w ryzach uniwersalności, ale do tego zawsze proponują ciekawe wzory i kolory.

Spódniczki dzianinowe TATUUM to zarówno modele proste i klasyczne, jak i rozkloszowane oraz asymetryczne. Casual w naszym wydaniu powinien pasować zarówno do kolekcji, które już wypuściliśmy w poprzednich sezonach, jak i do tych, które dopiero wymyślimy. Dzięki temu wiemy, że nie marnotrawimy potencjału, który odnajdujemy w modzie.

Spódnica dzianinowa w autorski print

Ubrania służą nam jako przedmioty funkcjonalne, ale są również nieodzowne wtedy, kiedy chcemy zbudować swój wizerunek i wyrazić siebie poprzez piękno kolorów, wzorów czy formy.

Autorskie printy, które proponujemy w naszych kolekcjach, to jeden ze sposobów na to, aby opowiedzieć siebie w codziennych, modowych outfitach. Kolorowa spódnica dzianinowa w autorski print może uwypuklić paletę kolorów, którą lubisz, podkreślić Twoją miłość do natury, sztuki lub do geometrycznych prostych linii.