Dostawa do naszych salonów jest zawsze bezpłatna!

Spódnice wzorzyste

Spódnice wzorzyste

Wzorzyste spódnice


TATUUM od lat kojarzy się klientkom z autorskimi, unikatowymi wzorami, które umieszczamy na naszych ubraniach, czyniąc je nie tylko przykładami dokładnego krawiectwa, ale także małymi dziełami sztuki pod względem printów. Nasze wzory na pewno przyciągają uwagę i dodają wiele uroku każdej stylizacji, dlatego wzorzyste spódnice stanowią dużą część naszej kolekcji.


Spódnice boho


Wśród wzorzystych spódnic dużą popularnością cenią się modele w stylu boho, który pozostaje w modzie od wielu lat i – jesteśmy przekonani – łatwo z niej nie wyjdzie. Spódnice boho to nie tylko wyjątkowe wzory inspirowane naturą i bogactwem folklorów świata, ale także konkretne fasony, na których te efektowne printy się pojawiają.


Spódnice maxi boho


Spódnica maxi boho to idealny letni element garderoby, komponujący się świetnie zarówno z bogatymi koszulami o bufiastych rękawach, jak i z prostymi, przylegającymi do ciała topami w stylu basic. Długa spódnica boho tak dobrze wpisała się w powszechne trendy, że można nosić ją już właściwie przy każdej okazji: sprawdzi się zarówno na wakacjach, jak i przy codziennych aktywnościach w mieście, a nawet w mniej formalnym środowisku pracy.


Krótkie spódnice w stylu boho - mini


Spódnica boho mini to wybór przede wszystkim dla młodszych klientek, ale ma równie szerokie możliwości tworzenia stylizacji.


Spódnice we wzory TATUUM


Przywiązani do printów, które tworzą nasi projektanci, chętnie umieszczamy je na spódnicach różnych długości. Wzorzyste spódnice TATUUM to modele odpowiednie na różne okazje, wpisujące się w styl wielu kobiet, realizujące różnorodne potrzeby w zależności od okazji i warunków, w jakich stają się częścią stylizacji. Nasze wzory to w dużej mierze printy inspirowane naturą, dlatego w kolekcji TATUUM znajdują się spódnice w kwiatowe wzory, spódniczki z printami liści lub przeskalowanych elementów roślinnych. Obok wzorów kwiatowych pojawiają się również printy geometryczne, skomplikowane lub klasyczne, wielobarwne lub czarnobiałe. Wśród klasyki naszych modeli znajdują się między innymi spódnice w kratę autorskiego projektu, występującą w różnych kolorach i skalach. Niezależnie od tego, jakiego wzoru poszukujesz, w kolekcji spódnic TATUUM znajdziesz model, który odpowiada twoim potrzebom – poznaj nasze produkty.