SPÓDNICE MAXI

Spódnice maxi

Każda kobieta ceni sobie wygodę, ale i piękno zamknięte w projektach ubrań, które nosi na co dzień. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dbamy, aby spódnice maxi TATUUM były komfortowe, piękne i zaprojektowane z dbałością po ostatni szew. Sprawdź długie spódnice z naszej kolekcji i wybierz tę jedną, która skradnie Ci serce!

Spódnice maxi zaprojektowane w Polsce

Każda spódnica maxi to część większego projektu, który składa się na całą kolekcję. Proces twórczy zaczyna się dla nas bardzo wcześnie, ponieważ aż na rok przed wypuszczeniem gotowej kolekcji. W tym czasie przechodzimy przez etap odszyć, przymiarek i testów na wielu typach sylwetek.

Chcemy, aby długie spódnice dobrze leżały na ciele, niezależnie od tego, jaki rozmiar nosi nasza Klientka. Być może cały proces przygotowania jest długi, ale najważniejsza jest dla nas wysoka jakość.

Spódnice, które znajdziesz na stronie tatuum.com to modele tworzone w oparciu o ideę spokojnego życia, która towarzyszy nam od lat. Wiemy, że to dopiero początek drogi, ale wiemy też doskonale, że to dobry kierunek, ponieważ od samego początku wspierają nas zadowolone Klientki i zadowoleni Klienci.

Spódnice maxi dopasujesz do wielu elementów garderoby

Spódnice maxi, które znajdziesz w ofercie TATUUM, są prostym odzwierciedleniem naszego sposobu myślenia o garderobie: wygodne, piękne, porządnie wykonane, a przede wszystkim uniwersalne.

Co to oznacza w praktyce? O ile piękno i wygoda wyjaśniają się same, o tyle wysoka jakość wykonania w połączeniu z uniwersalnością dają nową wartość, o której chcemy powiedzieć coś więcej. 

Długie spódnice, które znajdziesz w obecnej kolekcji, są kompatybilne z koszulami lub bluzkami, znajdującymi się w Twojej szafie. Co więcej, będą one pasować do ubrań, które dopiero zaprojektujemy w przyszłym sezonie!

Zależy nam na długim życiu każdej sztuki odzieży z metką TATUUM, dlatego tworzymy uniwersalne, ponadczasowe fasony, bezbłędnie opierające się próbie czasu. 

Długie spódnice na lato w autorskie printy

Wiosenne i letnie outfity bardzo często odzwierciedlają radość, energię i pomagają jeszcze lepiej wyrazić pozytywne emocje. Długie spódnice w kolorowe, autorskie printy to świetny pomysł na urozmaicenie letniej garderoby.

Bajeczne wzory kwiatów, abstrakcyjne i barwne plamy, grę z kolorami, a także klasyczne paski, kratkę czy zwierzęce printy zamieniamy w niepowtarzalne wzory, które są niczym autorski podpis na ubraniach TATUUM!

Z doświadczenia wiemy już, że letnie stylizacje z kolorem i wzorem cieszą się nieustannym zachwytem wśród naszych Klientek i właśnie tego trzymamy się w naszych corocznych kolekcjach!

Długie spódnice do stylizacji casual

Dla kobiet, które lubią spokojną klasykę, proste kroje i stonowane kolory również mamy coś ciekawego do zaproponowania. 

Doskonale wiemy, że nawet najprostsze spódnice maxi, ale w intensywnym pomarańczowym odcieniu lub długie spódnice ozdobione przynajmniej pojedynczą falbaną, potrafią całkowicie odmienić klasyczną stylizację casual. 

Sprawdź nasze propozycje i wybierz model idealny dla siebie!