JOGA I TRENING

JOGA I TRENING

JOGA I TRENING SLOWLY

Szukanie swojej równowagi i branie głębokiego oddechu – na tym zależy każdej osobie, która trenuje jogę. I na tym zależy nam wszystkim w Slowly. Życie w rytmie slow nie może obyć się bez zadbania o sprawność ciała – zachęcamy, żeby był to trening, który przynosi satysfakcję i odprężenie, a nie przetrenowanie i kontuzje. Chcemy, by dobre, jakościowe wyposażenie, ale także wskazówki od profesjonalnych trenerów ułatwiło wszystkim Klientom i Klientkom Slowly początek (lub rozwój) przygody z trenowaniem. Jogę i inne treningi w stylu slow ułatwią i uprzyjemnią akcesoria i ubrania specjalnie do nich przeznaczone, a całą satysfakcję z ćwiczenia wzmocnią dodatki, które pozwolą pobudzić wszystkie zmysły. A więc jaki jest trening Slowly?

Akcesoria – maty, kostki, poduszki

Tak jak kosmetyki, ubrania czy dodatki, także nasze akcesoria treningowe staramy się pozyskiwać przede wszystkim od polskich marek, które z uwagą i najwyższą dokładnością dbają o to, by trening był komfortowy, bezpieczny, a do tego – estetyczny. Uwielbiamy ładne przedmioty, dlatego także przybory do jogi czy innych treningów staraliśmy się wybierać tak, by nie tylko świetnie spełniały swoje zadanie, ale także by uprzyjemniały go, wpływając na zmysły. Wśród produktów Slowly znalazły się polskie maty do jogi, różnorodne gadżety i dodatki.

Dobrze dobrana mata może stać się na wiele lat przedmiotem, z którym nie będziesz się rozstawać – dlatego warto w nią zainwestować. Maty do jogi to podstawa nie tylko domowego treningu jogowego – dobrze sprawdzą się również przy innych ćwiczeniach, takich jak rozciąganie, pilates czy domowy trening siłowy. Wybierając akcesoria do jogi warto sprawdzać możliwości wybranego przez nas modelu, jego użyteczność, jakość i producenta. W Slowly robimy to za naszych klientów – pozostaje im wybranie produktu, który najbardziej przypadnie im do gustu.

Joga w modzie slow, moda w jodze slow

Trening wymaga też odpowiedniego stroju – w Slowly chcemy pomóc naszym klientom i klientkom w skonstruowaniu outfitu idealnego do ćwiczeń w rytmie slow. Nie są to modele przeznaczone do zawodowego uprawiania sportu. Mają przede wszystkim służyć amatorom, którzy uprawiają jogę i ćwiczą po to, by oderwać się od rytmu swojej codzienności, by zadbać o ciało, które dużą część dnia spędza w pozycji siedzącej lub które jest obciążone opieką nad dziećmi. Polskie ubrania do jogi: legginsy, bluzki, topy, bluzy czy spodenki to element, który znajdzie miejsce w każdej szafie w stylu Slowly.

Trening ciała, trening ducha

Trening slow life ma być przede wszystkim przyjemnością, która przeradza się w korzyści dla ciała i ducha. I choć powiedzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch” może wydawać się banalne, warto pamiętać, że i w porzekadłach znajdziemy ziarno prawdy – zdrowe ciało i zdrowy duch idą ze sobą w parze. Trening w rytmie slow to nie tylko wysiłek fizyczny, to też trening dla głowy – dlatego w naszej kategorii „JOGA I TRENING” znaleźć można akcesoria do medytacji, przedmioty budujące nastrój i atmosferę odpowiednią do podróży w głębię swojej świadomości. Wyjątkowe świece zapachowe polskiej produkcji, kadzidła i inne przedmioty sprawią, że praktyka medytacji pobudzi wiele zmysłów. Do treningów umysłu sprawdzą się także maty do medytacji – takie jak do jogi lub specjalnie do niej wybrane.

Dlaczego warto inwestować w treningi typu slow?

Wysiłek fizyczny w duchu Slowly to przede wszystkim inwestycja we własne zdrowie. W równowagę, z której wytrąca nas intensywny, pracowity tryb życia. W spokój ducha, który odbierają nam codzienne zmartwienia. W końcu – w przestrzeń, w której żyjemy, i która każdego dnia inspiruje nas do działania. Treningi z produktami z kolekcji Slowly sprawią, że poczujesz, jak codzienność staje się przyjemniejsza, a twoje ciało i umysł znajdą swój punkt równowagi. Polskie marki z akcesoriami do jogi, małe polskie manufaktury, rękodzielnicy i projektanci na pewno o to zadbają. Poznaj modele, które wybraliśmy do naszego świata Slowly, by ci je przedstawić i wprowadzić do twojego domu, twojego życia i twojej rutyny.