AKCESORIA TRENINGOWE

AKCESORIA TRENINGOWE

AKCESORIA DO JOGI

Praktyka jogi wymaga przede wszystkim zaangażowania, chwili odprężenia, miejsca i... maty. Ale uczynienie jej przyjemniejszą, ułatwienie dokonywania progresu w praktyce i wzbogacenie ćwiczenia otwiera pole do popisu wszelkim akcesoriom dedykowanym jodze. Ponieważ ćwiczenie jogi jest nam wyjątkowo bliskie w Slowly, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć przyrządów do jogi.

Artykuły do jogi – czym są?

Dedykowane akcesoria do jogi to przede wszystkim wałki i klocki do jogi, ułatwiające wdrażanie się w nowe pozycje, wymagające większego zakresu ruchów, niż ten, którym w danej chwili dysponujemy. Podobną funkcję pełnią poduszki do jogi. Odpowiedni wałek czy klocek sprawią, że zwiększysz swoje możliwości, bez zniechęcania się do trudniejszych pozycji.

Ale artykuły do jogi to także tzw. gadżety: torby na maty, paski do mat, butelki na wodę, ręczniki do kładzenia na matę, gdy ćwiczymy w miejscu publicznym lub gdy wyjątkowo intensywny trening sprawia, że mocno się pocimy. Każdy z tych gadżetów do jogi ma swoje praktyczne zastosowanie, jednak nie jest konieczny do praktyki. W Slowly cenimy sobie każdy najmniejszy detal, dlatego wiemy, że estetyczna butelka na wodę to mała przyjemność w codzienności, z której nie ma potrzeby rezygnować.

Dla osób, które traktują praktykę jogową jako duchowy rytuał (co jest bardzo naturalnym połączeniem, w końcu joga ma swoje źródła w praktykach religijnych Dalekiego Wschodu), wzbogaceniem ćwiczenia mogą być zioła, kadzidła, ale także butelki z kryształami.

Czy warto inwestować w akcesoria do jogi?

Odpowiedź na pytanie jest dla nas bardzo prosta: w Slowly wierzymy w to, że każdy ma prawo czerpać przyjemność z pięknych przedmiotów, ze wszystkiego, co czyni życie przyjemniejszym i piękniejszym. Choć ćwicząc jogę można poprzestać na macie, drewniany klocek, wałek czy poduszka bardzo ułatwią praktykę. Dodatkowe akcesoria zapewnią istotne po treningu nawodnienie, uprzyjemnią czas poświęcony na ćwiczenie i staną się źródłem pobudzenia zmysłów. Poznaj naszą ofertę akcesoriów i ciesz się praktyką w stylu slow.