OLEJKI DO MASAŻU

OLEJKI DO MASAŻU

OLEJKI DO MASAŻU SLOWLY

Gdy możemy sobie pozwolić na dłuższy rytuał w stylu slow niż codzienna kąpiel i klasyczna pielęgnacja ciała, wartościowym i bardzo odprężającym wyborem może okazać się masaż. Nawet w warunkach domowych może być on przyjemnym doświadczeniem – wystarczy dobry olejek do masażu i – ewentualnie - pomoc partnera lub partnerki. Oczywiście z olejków do masażu możemy korzystać też samodzielnie, jednak wsparcie drugiej osoby pozwoli na kompletne odprężenie i rozluźnienie wszystkich mięśni, także tych trudno dostępnych, jak plecy czy kark.

Naturalne olejki do masażu pomagają w osiągnięciu rozluźnienia, przemawiając nie tylko do zmysłu dotyku, ale także do powonienia, pogłębiając doświadczenie kojącego rytuału domowego SPA. W ofercie Slowly znajdziesz olejki do masażu polskich marek, przeznaczone do użytku domowego, o sprawdzonych składach bazujących na naturalnych składnikach.

Jak korzystać z olejków do masażu? Przede wszystkim należy rozprowadzać ich niewielką ilość na skórze dłoni, które będą masować ciało. Nie ma powodu przesadzać z ilością produktu, olejek ma ułatwiać rozgrzanie skóry i wprowadzać poślizg ruchu dla zapewnienia jego płynności. Nie znaczy to, że mamy się w olejku kąpać. Masaż należy prowadzić symetrycznie w obu połowach ciała, dla równomiernego odprężenia mięśni i wyrównania napięć w ciele. Olejek do masażu można pozostawić na ciele do wchłonięcia lub zmyć.

Poznaj wybór olejków do masażu polskich marek, które znalazły się w Slowly dzięki swojej jakości i dopracowaniu receptur.