DŁONIE I STOPY

DŁONIE I STOPY

PIELĘGNACJA STÓP I DŁONI

Dłonie i stopy – choć odległe, to tak bliskie. Można to potraktować jak delikatny żart, ale warto pamiętać, że nasze stopy i dłonie, mimo zupełnie różnych funkcji w naszym codziennym życiu, oraz mimo zupełnie innego wystawienia na działanie czynników zewnętrznych, potrzebują podobnej, skupionej na nawilżeniu pielęgnacji. W Slowly staramy się poświęcać wiele uwagi różnym częściom ciała. Dedykowane pielęgnacji dłoni i stóp kosmetyki stanowią z tego powodu odrębną kategorię naszego sklepu internetowego.

Pomocna dłoń dla Twoich dłoni

Dłonie każdego dnia narażone są na wiele nieprzyjaznych czynników: najczęściej niechronione od różnorodnych temperatur, konieczne przy wykonywaniu każdej pracy – od biurek po pracę fizyczną – zasługują na dużo czułości i uwagi w codziennej pielęgnacji. W Slowly znaleźć można dedykowane kosmetyki do dłoni: odpowiedni krem warto nakładać nawet kilka razy dziennie. Kosmetyki do pielęgnacji dłoni dostępne w naszej ofercie to produkty polskich marek, wyjątkowo dopracowane i przeznaczone do zadań specjalnych, jakimi są nawilżanie często mytych dłoni, ujędrnianie skóry czy odżywianie paznokci i skórek wokół nich.

Naturalna pielęgnacja stóp

Stopy, choć często nie zwracamy na nie uwagi przy codziennej pielęgnacji, wymagają jej tak samo jak każdy inny element naszego ciała. Często zdarza się, że przypominamy sobie o tym wraz z nadejściem lata i zdjęciem kryjącego obuwia. Aby nie przejmować się ratowaniem stanu naszych stóp na ostatnią chwilę, warto poświęcać czas na ich codzienną pielęgnację. Naturalny krem do stóp, zwłaszcza nawilżający i zmiękczający, sprawi, że nawet przy stojącej pracy czy po wielu godzinach noszenia wysokich obcasów nasze stopy pozostaną zdrowe, zadbane i delikatne w dotyku.

Slow beauty stóp i dłoni

Pielęgnacja stóp może być wyjątkowym rytuałem na koniec dnia, odprężającym i dającym sygnał do pełnej odprężenia nocy. Zadbanie o dłonie, łatwiejsze do powtarzania w ciągu dnia, to świetny sposób na znalezienie chwili uważności w nawet najbardziej zabieganych chwilach. Włącz do swojej codzienności dbałość o stopy i dłonie w rytmie slow, uczyń z nich momenty warte uwagi.