Jego obecność działa na mnie kojąco, wręcz terapeutycznie. Nic dziwnego, to przecież udowodnione naukowo! To mój najlepszy przyjaciel, MY FOREVER DATE. Nigdy nie ocenia, kocha bezwarunkowo, nie oczekuje niczego w zamian.
CZY WYOBRAŻASZ SOBIE PIĘKNIEJSZE LOVE STORY?

"Pies jest jedyną istotą na ziemi, która kocha cię bardziej, niż siebie samego".

Josh Billings

OUR LOVE STORY...

Celebruj bycie TUUGETHER ze swoim czworonożnym przyjacielem z kolekcją DOGETHER, w której odkryjecie wyjątkowe modele matchy-matchy! Wiosenny trencz, uroczy sweterek czy wygodna bluza? Który fason wybierzecie dla Was?

W limitowanej kapsule znajdziesz wiele propozycji w stylu sporty-casual. Modowy komplet dresów czy oversize’owa, jeansowa kurtka z motywem serc polecają się na nadchodzącą wiosnę.

Odkryj kolekcję

DOGS LEAVE
PAWPRINTS
ON OUR
HEARTS.

Sprzedaż kolekcji DOGETHER wspiera Stowarzyszenie ZWIERZĘTA LUDZIOM i finansuje dogoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych.

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom powstało z chęci niesienia uśmiechu i profesjonalnej pomocy najbardziej potrzebującym. Pasją zespołu jest szkolenie psów, a przyjaźń zwierząt oraz chęć pracy zapoczątkowała działalność dogoterapeutyczną.

ZA PAN BRAT Z DOGOTERAPIĄ

Kontakt ze zwierzętami może czynić cuda – to udowodnione naukowo! Właśnie dlatego drogocenny wpływ czworonogów na zdrowie (fizyczne i psychiczne), rozwój i samopoczucie wykorzystuje się w ramach terapii z udziałem zwierząt.

DOGOTERAPIA BAZUJE
NA WYJĄTKOWEJ WIĘZI,
JAKA TWORZY SIĘ
MIĘDZY PACJENTEM,
A PSIAKIEM.

POZNAJ FUNDACJĘ

DOGOTERAPIA BAZUJE NA WYJĄTKOWEJ WIĘZI, JAKA TWORZY SIĘ MIĘDZY PACJENTEM, A PSIAKIEM.

AMBASADORZY BYCIA DOGETHER

Bohaterami opowieści o wyjątkowej więzi między człowiekiem, a psiakiem została influencerka Edyta Filipiak (@olivka_blog) oraz Majlo – prawdopodobnie najbardziej uroczy psiak Cavapoo. Ich wspólne momenty uchwyciliśmy podczas spaceru ulicami majestatycznego Rzymu, gdzie każda chwila TUUGETER była jak najpiękniejsza pocztówka.

Czy Wy też jesteście już gotowi na wspólną przechadzkę w kolekcji DOGETHER?

Odkryj kolekcję