Shades of Gray Shades of Gray

SHADES OF GRAY

Odkryj kapsułę, w której ponadczasowa elegancja i wymowna prostota spotyka się z surowym pięknem natury. Odmieniaj przez wszystkie przypadki jeden z najmodniejszych kolorów sezonu z kapsułą SHADES OF GRAY i czerp inspirację z odcieni i tekstur występujących w palecie szarości. Buduj modne, jesienne stylizacje w klimacie all neutrals ze szczyptą minimalistycznego wyrafinowania.

Kobiety myślą o wszystkich
kolorach z wyjątkiem braku
koloru.
Powiedziałam, że czerń ma
to wszystko. Biel też. Ich piękno
jest absolutne.
To jest idealna
harmonia.”

Coco Chanel

CHIC MODERNIST
- KOBIECO I NOWOCZEŚNIE

Odkryj idealną równowagę ponadczasowej kobiecości z nowoczesnością. Zestawiaj ze sobą różne odcienie szarości i zyskaj swobodny, lecz maksymalnie trendowy look, który dzięki stonowanej palecie kolorów będzie pasował do każdego typu urody.

Klasa, minimalizm i ponadczasowość.
Niech stylizacja dopełni Twoją osobowość i uwydatni charakter.

ODKRYJ KOLEKCJĘ

Szary to kolor symbolizujący intelekt, kompromis i równowagę. To barwa dyplomatyczna, obrazująca dystans między czernią, a bielą. Szary jest elegancki, bywa chłodny i nieco tajemniczy. Jego niedosłowność wynika z występowania wielu odcieni. W świecie mody to uosobienie klasy, ale także praktyczności. Szara odzież doskonale wygląda w zestawieniach all neutrals, ale również stanowi świetną bazę dla innych kolorów, które pojawią się w Twojej szafie kapsułowej.