Bądź dla siebie dobra,
ODETCHNIJ

Slowly to nasza recepta na narastające tempo życia, na przeciekanie czasu przez palce.
Miejsce, w którym bez pośpiechu, stresu i zewnętrznych oczekiwań znajdziesz kolekcje
produktów, które wzbogacą Twoją codzienność.

Slowly take care

Marzysz o pełnym odprężenia dniu tylko dla siebie, oddechu od codziennych trosk i stresu? Czas na kilka domowych rytuałów, dzięki którym poczujesz się jak w luksusowym SPA.  Przygotowaliśmy dla Ciebie starannie wyselekcjonowane produkty w duchu slow. Zadbaj z nimi o swoje zmysły.

ODKRYJ
Slowlyoga

Zacznij swoją przygodę z jogą. Powoli i spokojnie. Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy jaką wartość chcesz czerpać z praktyki: rozluźnić mięśnie, wzmocnić ciało, czy uspokoić myśli. Zobacz wyselekcjonowane przez Slowly produkty, które uczynią Twoją praktykę prawdziwą przyjemnością.

ODKRYJ
PREZENTY W DUCHU SLOW
PREZENTY

Slowly by Tatuum nie mogłoby istnieć bez miłości: do detalu, do piękna, do jakości... Ale przede wszystkim: bez miłości do innych i do siebie! Życie w rytmie slow to celebrowanie indywidualnych potrzeb, małych przyjemności i wyjątkowego całokształtu, jakim jest codzienność i przeplecione w niej magiczne chwile. Poznaj nasze propozycje prezentów.

Zobacz

NASZE WARTOŚCI

Best of the best

Wszystkie produkty, które znajdziesz w świecie Slowly, to gwarancja wysokiej jakości, dopracowania najmniejszego detalu i końcowego efektu. Chcemy, by towarzyszyły Ci jak najdłużej.

Go local

Marki, z którymi współpracujemy wybraliśmy z naszego najbliższego otoczenia, od polskich producentów – to nie tylko wspieranie lokalnej kreatywności, ale także dbałość o zrównoważenie wpływu na środowisko w ramach transportu i produkcji.

Lovely stuff only

Znajdziesz tu naszych faworytów w swoich kategoriach – przetestowane, wpisujące się w filozofię slow produkty. Zadbaliśmy o to, by współgrały ze sobą, oddziałując pozytywnie na wszystkie zmysły.

Slow down for slow life

Poszukując remedium na wysokie tempo życia i fast-fashion, zebraliśmy w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebujesz, by wzbogacić swoją codzienność o ducha slow. Pokażemy Ci nie tylko produkty, ale także sposoby korzystania z nich, które przyniosą jak najlepsze efekty.