Zadbaj o urodę w rytmie

Zacznij powoli. Nie musisz od razu opracowywać dziesięcioetapowego procesu pielęgnacji, spędzać godzin w łazience ani na raz wymieniać wszystkich swoich kosmetyków.

Krok po kroku zmierzaj do uważnej pielęgnacji. Jeśli chcesz, by Twoje doświadczanie było jeszcze pełniejsze, wybieraj kosmetyki o dopracowanych, naturalnych składach, pięknych zapachach i efektownych opakowaniach.

Rytuał oczyszczenia

Aby pozwolić skórze na dokładne oczyszczenie i regenerację, warto wprowadzić do pielęgnacji ciała takie etapy jak szczotkowanie na sucho czy peeling, które pozwolą na eksfoliację martwego naskórka. Dodatkowo poprawiają one krążenie krwi, a co za tym idzie – dotlenienie i odżywienie skóry.

Odżywianie & nawilżanie

Odżywiona skóra lepiej pełni swoje funkcje. Pomogą w tym klasyczne balsamy do ciała, ale także wyjątkowe pomady czy olejki, które przy okazji wzmocnią barierę hydrolipidową skóry. Nawilżanie to idealne domknięcie rytuału pielęgnacji. Skóra to organ, który pozwala nam na regulowanie gospodarki wodnej organizmu. Warto o nią dbać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. W nawilżaniu skóry sprawdzą się musy, balsamy i masła do ciała.

Czym jest Slowly
Slowly

W Tatuum od lat kierujemy się wartościami zapisanymi w DNA. Stawiamy na polski design, dopracowanie szczegółu i wyjątkową jakość. Szukając pełnego doświadczenia w duchu slow stworzyliśmy na tatuum.com dedykowaną strefę SLOWLY. Znajdziesz w niej wyselekcjonowane przez nas produkty polskich marek, które wzbogacą Twoje rytuały urodowe, pielęgnację, trening a także wystrój wnętrza. Wspólna platforma ułatwi Ci dokonanie świadomych wyborów.

Poznaj Slowly. Poznaj swój nowy rytm codzienności.

Zobacz

NASZE WARTOŚCI

Best of the best

Wszystkie produkty, które znajdziesz w świecie Slowly, to gwarancja wysokiej jakości, dopracowania najmniejszego detalu i końcowego efektu. Chcemy, by towarzyszyły Ci jak najdłużej.

Go local

Marki, z którymi współpracujemy wybraliśmy z naszego najbliższego otoczenia, od polskich producentów – to nie tylko wspieranie lokalnej kreatywności, ale także dbałość o zrównoważenie wpływu na środowisko w ramach transportu i produkcji.

Lovely stuff only

Znajdziesz tu naszych faworytów w swoich kategoriach – przetestowane, wpisujące się w filozofię slow produkty. Zadbaliśmy o to, by współgrały ze sobą, oddziałując pozytywnie na wszystkie zmysły.

Slow down for slow life

Poszukując remedium na wysokie tempo życia i fast-fashion, zebraliśmy w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebujesz, by wzbogacić swoją codzienność o ducha slow. Pokażemy Ci nie tylko produkty, ale także sposoby korzystania z nich, które przyniosą jak najlepsze efekty.