The Celebration

Przygotuj się na wyjątkowe chwile z wieczorową kolekcją THE CELEBRATION! To linia modeli zarówno na wyjścia z przyjaciółmi - na kolację czy do teatru, jak i na większe uroczystości. THE CELEBRATION to połączenie ponadczasowej elegancji i wygody, byś mogła bawić się i celebrować ważne momenty, w poczuciu dobrego stylu, ale i komfortu.

Postaw na nieprzemijającą klasykę, czerpiącą z mody lat 50. oraz 60.

Odkryj kolekcję

POŁĄCZENIE ELEGANCJI I WYGODY

Miękki, komfortowy, przyjemny w dotyku, ale także świetny na większe wyjścia. To musi być welur. Króluje w trendach na sezon jesień-zima 2023 zarówno w propozycjach codziennych, jak i wieczorowych. Modele wykonane z tego materiału to idealne rozwiązanie na imprezy świąteczne w rodzinnym gronie oraz wigilie firmowe.

FINAL TOUCH SZAFY KAPSUŁOWEJ

Biżuteria to kropka nad i, a także nieodłączny element szafy kapsułowej. To dzięki niej zyskujemy wszechstronność w tworzeniu look’ów na różnorodne okazje.

Odkryj kolekcję

Postaw na kapsułową kolekcję THE CELEBRATION, jeśli szukasz złotego środka pomiędzy tym co, efektowne, eleganckie, kobiece, ale również komfortowe. Wybierz modele pełne wdzięku oraz klasy i ciesz się każdą chwilą TUUGETHER z najbliższymi w poczuciu pewności siebie.