The Fabulous 70’s

Pamiętasz fotografie z tamtych lat?
Najnowsza kapsuła jak wehikuł czasu przywołuje piękne wspomnienia.
Energetyczne kolory i swobodne kroje to ukłon dla tętniącej życiem ery lat 70-tych!

Pamiętasz fotografie z tamtych lat? Najnowsza kapsuła jak wehikuł czasu przywołuje piękne wspomnienia. Energetyczne kolory i swobodne kroje to ukłon dla tętniącej życiem ery lat 70-tych!

Zainspiruj się jedną
z największych ikon mody lat 70.
i gwiazdą popularnej serii
Aniołki Charliego
- Farrah Fawcett.

Zainspiruj się jedną z największych ikon mody lat 70. i gwiazdą popularnej serii Aniołki Charliego - Farrah Fawcett.

Odkryj kolekcję

The denim guide

Centralne miejsce w linii zajmuje jeans, odzwierciedlający ponadczasowy urok kluczowej tkaniny lat 70-tych. Denim jest symbolem niepowtarzalnego stylu, który doskonale łączy się z innymi materiałami oraz wzorami. Spodnie, żakiety czy denimowe, kultowe katany. To one królują w kapsule i przenoszą nas do tej pełnej buntu i koloru dekady. Podkreśl swoją indywidualność z jeansowymi modelami z kolekcji.

DOPAMINE COLOR

Paleta kolorystyczna kolekcji to istna eksplozja barw. To one zdefiniowały modę ery disco. Energetyczna zieleń, neonowa żółć i intensywny niebieski to dominujące odcienie, które dodadzą Ci modowych endorfin. Buduj stylizacje zgodnie z trendem „dopamine dressing”, który dodaje energii i poprawia nastrój.

Odkryj kolekcję

Kolekcja THE FABULOUS 70'S to ukłon dla tętniącej życiem i niesamowitej energii ery lat 70-tych. Kapsuła czerpie inspirację z żywiołowości i odważnych rozwiązań modowych tamtych czasów i przenosi do świata energetycznych odcieni i dżinsu. Spotkaj się z szalonymi latami 70.