CARE MORE

CARE MORE

Chcemy tworzyć odpowiedzialną modę, którą nasi Klienci pokochają za jakość. Produkty oznaczone jako CARE MORE są tworzone z wyjątkową rozwagą nad wpływem na środowisko, szyte z włókien wytworzonych w zrównoważony sposób, takich jak bawełna organiczna czy poliester z recyklingu. CARE MORE to odpowiedź naszej marki na zmieniający się świat, w którym powinniśmy wszyscy brać odpowiedzialność za to, co i jak produkujemy, sprzedajemy i nosimy. Od wielu lat marka TATUUM dba o to, by nie produkować modeli fast fashion – nasze ponadczasowe kroje i jakościowe materiały sprawiają, że do danego ubrania kupionego paręnaście lat wcześniej wraca się co sezon i nie odczuwa utraty przyjemności z noszenia go. Każdego dnia staramy się wykonywać kroki w kierunku bardziej zrównoważonej produkcji ubrań, a krok, jakim jest CARE MORE, to początek bardzo istotnej dla nas drogi rozwoju.

Ubrania oznaczone tagiem Care More szyte są z materiałów stworzonych z włókien produkowanych w zrównoważony sposób. Bawełna organiczna to materiał z którego produkujemy nasze T-shirty, koszule męskie, damskie sweterki i sukienki. 

Ubrania powstające w zrównoważony sposób stają się naszym priorytetem – poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam uczynić z nich większość naszych kolejnych kolekcji. Chcemy, by zmiany zostały z nami na dobre.