Dostawa do naszych salonów jest zawsze bezpłatna

NEOFOLK

NEOFOLK

KOLEKCJA NEOFOLK

Najnowsza kolekcja specjalna marki TATUUM, powstała we współpracy z Dorotą Koziarą, to nowoczesna interpretacja folkloru polskiego przeniesiona na kolekcję ubrań. Pojawiają się w niej m.in. ubrania z lnu, sukienki z bawełny i delikatne, kobiece bluzki. Wyjątkowość kolekcji wynika z tkanin zaprojektowanych przez Dorotę Koziarę, których żywe kolory, geometryczne wzory i świeżość świetnie łączą nowoczesność z tradycją.

UBRANIA LNIANE

Kolekcja nawiązuje do polskiej tradycji nie tylko za pomocą pojawiających się w niej wzorów, ale także poprzez wykorzystanie w dużej jej części lnu. Jednymi z najważniejszych modeli są lniane garnitury szyte w Polsce – w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce marynarki damskie i spodnie z lnu. Lniane żakiety i pasujące do nich spodnie pojawiają się w trzech wersjach kolorystycznych, we wzorach inspirowanych motywami kaszubskimi oraz pawimi piórami z folkloru krakowskiego. Garnitury z lnu w wyjątkowych kolorach są nowoczesnym, modnym i bardzo kobiecym strojem do biura na ciepłe, wiosenne i letnie miesiące.

W kolekcji pojawiają się również lniane sukienki. Kobiece kroje, delikatne wykończenie i wyjątkowe akcenty kolorystyczne czynią je idealnymi ubraniami na gorące dni. Zwiewne sukienki z lnu pozwalają skórze oddychać, pięknie się układają i w swoich oversize’owych formach nadają stylizacji charakteru boho.

POZOSTAŁE MODELE KOLEKCJI

Kolekcja NeoFolk wraz ze swoimi wyjątkowymi wzorami obejmuje również ubrania z innych materiałów, między innymi: sukienki z bawełny, modele z wiskozy ECOVERO oraz bardzo delikatne, zwiewne sukienki z poliestru i wiskozy. Obok nich pojawiają się też luźne koszule w paski inspirowane pasiakami, eleganckie bluzki wiązane przy szyi oraz bluzki bez rękawów wiązane na karku. Poza wzorzystymi modelami kolekcja obejmuje także gładkie ubrania w głębokim, ciepłym kolorze śliwki, energetycznej fuksji czy eleganckiej bieli.

Poznaj naszą najnowszą kolekcję NeoFolk, do której tkaniny zaprojektowała Dorota Koziara. Bogate wzory i kolory pojawiające się na wyjątkowych ubraniach, czekają, by trafić do twojej szafy.