Dostawa do naszych salonów jest zawsze bezpłatna

NOWA KOLEKCJA

NOWA KOLEKCJA

KOLEKCJA JESIENNA TATUUM

Wyjątkowe nowości w TATUUM czekają na to, by trafić do Twojej szafy. Wchodzimy w jesienne nastroje, przygotowujemy się na chłodne wieczory i poranki – ale nie zapominając o słonecznych dniach. Wśród nowych modeli z kolekcji jesiennej znajdziesz jesienne płaszcze, luźne trencze, ciepłe kardigany czy klasyczne garnitury damskie. Nie zapominamy też o modelach w stylu TATUUM, które cenią sobie od lat nasze klientki: kwiatowe wzory, stylowe formy, znane, dopracowane kroje... Kwieciste spódnice plisowane, pasujące do nich miękkie swetry, cygaretki w stylu business casual, a może bluzki koszulowe z lekkich materiałów? Wybierz swoje ulubione klasyki w nowej odsłonie!

Nowa kolekcja to też nowe spojrzenie na TATUUM, to... TADAAM. Wyjątkowe, nowe kroje, modne formy i odcienie, których wcześniej nie było w naszych kolekcjach. Wśród nich znalazły się m.in. oversize’owe sukienki maxi, przeskalowane płaszcze w wyjątkowych kolorach, stylowe obuwie w stylu city girl.

Daj się oczarować chwili, zainspiruj się miejskim stylem, dodaj do swojej garderoby pierwiastek TADAAM – jesienne nowości czekają na Ciebie.