ESENCJE

ESENCJE

ESENCJE DO TWARZY

Naturalnego pochodzenia, oparte na dopracowanych recepturach, stworzone po to, by dbać o Twoją cerę – naturalne esencje do twarzy polskich marek, które zgromadziliśmy w Slowly, to wyjątkowe produkty, bez których co prawda możesz się obejść – ale na pewno nie chcesz. Te dobrane do różnorodnych typów cery esencje polskich producentów wzbogacą Twoją pielęgnację i uczynią ją jeszcze przyjemniejszą, niż dotychczas.

Czy warto inwestować w esencje do twarzy? Najważniejsze w odpowiedzi na to pytanie jest dopowiedzenie, na czym zależy nam, gdy pielęgnujemy twarz. Odżywienie, nawilżenie czy tonizowanie możemy zapewnić sobie różnymi drogami, dlatego komponując pielęgnację warto dobierać jej etapy tak, by nie zapętlić się w jednym punkcie, pomijając inny. Naturalne esencje do twarzy mogą spełniać różne role, dlatego wybierając produkt dla siebie pamiętaj o zapoznaniu się z jego charakterystyką i funkcjami, które wyznaczył mu producent. Wszystkie esencje, które znajdziesz w Slowly, to produkty wysokiej jakości, które spełnią swoje zadanie, przy okazji otulając inne zmysły poza dotykiem – swoim efektownym wyglądem i przyjemnymi zapachami. Od Ciebie zależy wprowadzenie ich w odpowiednim momencie rytuału. Oczywiście, chętnie Ci w tym pomożemy – każdy produkt opatrzony jest opisem, w którym znajdziesz jego podstawowe zastosowania.

Poznaj naturalne esencje polskich marek, które zgromadziliśmy dla naszych klientów w Slowly. Wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania, i ciesz się jeszcze lepszymi efektami swojej codziennej pielęgnacji.