MGIEŁKI

MGIEŁKI

MGIEŁKA DO TWARZY

Codzienna poranna i wieczorna pielęgnacja mogą nie wystarczyć, by zawsze czuć się świeżo – zwłaszcza, gdy Twoje życie jest intensywne, wymaga dużo aktywności, ciągłej gotowości do działania i ruchu. Aby odświeżać cerę w ciągu dnia i nie męczyć jej ciągłym oczyszczaniem (którego nadmiar może być bardzo niekorzystny!), warto wprowadzić do użytku mgiełki do twarzy. Lekkie, chłodzące, kojące i pięknie pachnące, mgiełki przywrócą cerze świeżość, ożywią ją i dodadzą energii na resztę dnia.

W ofercie Slowly znalazły się mgiełki do twarzy polskich producentów, wybrane specjalnie do codziennych rytuałów slow beauty (nawet jeśli musisz szukać na nie czasu w bardzo zabieganej rzeczywistości). Używaj mgiełki do twarzy kilka razy dziennie, a efekt świeżej, lśniącej i odżywionej skóry zachowasz w każdym momencie i w każdych warunkach, nawet w najgorętszy dzień lata. Zadaniem mgiełki jest utrzymanie Twojej cery w formie, gdy nie możesz sobie pozwolić na pełen rytuał pielęgnacji. Jej używanie potraktuj jako moment na uważność, chwilę oddechu i oderwania od pełnej pośpiechu rzeczywistości. Zachwyć się przez chwilę zapachem, świeżością i przyjemnym orzeźwieniem, jakie daje Ci użycie mgiełki na twarzy.

Wyjątkowe naturalne mgiełki do twarzy czekają na Ciebie w Slowly – wybierz tę, która najlepiej do Ciebie pasuje, i wpisz ją w swoją codzienną pielęgnację w ciągu dnia. Jeśli potrzebujesz wskazówek, każda z mgiełek została opisana tak, by dało się ją bez problemu dobrać do typu cery, Twoich preferencji zapachu i pożądanych efektów.