WŁOSY

WŁOSY

PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Tak jak twarz, nasze włosy nieustająco wystawione są na działanie wielu niesprzyjających czynników: słońce, wiatr, zanieczyszczenia, ciepło suszarek, prostownic i lokówek... Każdy z nich sprawia, że włosy potrzebują wzmocnienia, odżywienia, i, oczywiście, oczyszczenia. W Slowly znalazły swoje miejsce różnorodne kosmetyki do włosów: szampony, odżywki, maski. Staraliśmy się, by oferta dostępnych w naszym sklepie produktów była jak najbardziej zróżnicowana, jeśli chodzi o potrzeby różnych osób. Przedstawiamy Ci pielęgnację włosów w stylu Slowly.

Naturalne kosmetyki do włosów

Wiele polskich marek, z którymi współpracujemy, stawia przede wszystkim na naturalne kosmetyki do włosów – ekologiczne, zrównoważone podejście jest nam wyjątkowo bliskie, dlatego wśród wybranych do naszej oferty produktów można znaleźć naturalne produkty. Bio kosmetyki do włosów to oczywiście bardzo wąskie pojęcie, odnoszące się wyłącznie do produktów w 100% naturalnych, jednak my stawiamy na równowagę między jakością i wytrzymałością a naturalnym składem. Wiele dostępnych w naszej ofercie produktów to produkty wegańskie. Wegańskie kosmetyki do włosów mogą wydawać się dziwnym pomysłem, ale weganizm to nie tylko dieta – przykładanie wagi do tego, by ostateczny kosmetyk był wytworzony od początku do końca bez najmniejszego cierpienia zwierząt, sprawia, że wielu producentów, których szampony i odżywki trafiły do Slowly, produkuje wyłącznie wegańskie kosmetyki do włosów.

Slow beauty w głowie i na głowie

Zadbanie o włosy wymaga wiele uwagi i cierpliwości, jednak odpowiednio dobrana pielęgnacja może sprawić, że wydobędziemy z włosa więcej, niż byśmy się spodziewali. Aby wprowadzić w nasze życie adekwatny rytuał dbania o włosy w stylu slow, dobrze najpierw się zastanowić i dowiedzieć, jaki typ włosów posiadamy. Gdy już to wiemy, możemy odkryć, że nasze włosy kręcą się w wyjątkowe loki lub pozostają naturalnie proste. W ofercie Slowly staraliśmy się umieścić produkty do pielęgnacji każdego typu włosów i każdego typu skóry głowy: naturalne kosmetyki do włosów kręconych, delikatne kosmetyki do suchej skóry głowy, mocno czyszczące produkty do włosów przetłuszczających się.

Dostępne w Slowly produkty pozwalają na zgodną z Twoją naturą pielęgnację i stylizację włosów. Dobieraj je do swoich potrzeb, eksperymentuj, sprawdzaj i zakochuj się w produktach idealnych.

Poznaj produkty do włosów

Jeśli potrzebujesz wzbogacić swoją pielęgnację, jeśli chcesz zmienić coś w swoim codziennym rytuale dbania o włosy lub jeśli dopiero zaczynasz przygodę z uważnym traktowaniem swoich włosów – pamiętaj, że w Slowly znajdziesz coś dla siebie. Każdy produkt, który znajdziesz na naszej stronie, zweryfikowaliśmy i dobraliśmy tak, by wpisywał się w nasze jakościowe standardy, jednocześnie przynosząc dużo dodatkowych przyjemności, takich jak odpowiedni zapach, konsystencja, dopracowany design opakowania etc. Aby ułatwić Ci korzystanie z produktów do pielęgnacji włosów, postaramy się podpowiadać, jak możesz ich używać, by przyniosły jak najlepsze efekty.