Back To The Fall Back To The Fall

BACK TO THE FALL

Poczuj wrześniowe słońce, które tysiącami ciepłych barw odbija się nieśpiesznie od opadających liści. Tak, to już zapowiedź złocistej jesieni. Zatrzymaj się i przenieś wraz z nami na urokliwe przedmieścia i malownicze łąki, gdzie pasą się konie. Dopełnij tę historię ponadczasowymi modelami z kapsułowej kolekcji BACK TO THE FALL i spraw, by powrót do jesieni był stylowy i magiczny.

Jesień
jest tak zakochana
w zachodzie słońca,
że maluje jeden
na każdym liściu.

Massimo Lo Pilato

SZTUKA ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Nowa kolekcja to modowa opowieść, w której każdy model, jak za pociągnięciem pędzla, maluje obraz jesieni pełnej komfortu. Ubrania z otulających materiałów możesz łączyć warstwowo, by niosły ciepło w chłodniejsze dni.

W KRATKĘ

Wraz z nadejściem jesieni pogoda lubi być w kratkę. Nie zabrakło jej także w formie printu w nowej kolekcji, która czerpie z klasycznego stylu brytyjskiego. Łącz ją z solidowymi klasykami, by uzyskać ponadczasowe stylizacje albo baw się modą i zestaw kratę z…kratką!

ODKRYJ KOLEKCJĘ

Odświeżając szafę na nowy sezon postaw na klasyczne kroje i bazowe kolory: jak granat, beż czy camel. Jesienią – tą i każdą kolejną – pozwolą Ci one tworzyć stylizacje, które nie wyjdą z mody. Przy odpowiednim mieszaniu poszczególnych elementów garderoby i zabawie dodatkami, dadzą także przestrzeń do kreowania coraz to nowych stylizacji.