RETRO CLASSICS

Odkryj Retro Classics - kapsułę inspirowaną stylem najbardziej kultowych dekad w historii.
Linia czerpie z mody lat 60. i 70., wykorzystując w największej mierze klasyczne
i kobiece sylwetki tamtych czasów. W kapsule znajdziesz ponadczasowe formy,
takie jak sukienki w kształcie litery A, ołówkowe spódnice, sukienki babydoll
czy idealnie skrojone garnitury w nietuzinkowych kolorach.
Stylizacje uzupełni przekrój eleganckich płaszczy,
a także stylowe akcesoria i biżuteria.

Odkryj Retro Classics - kapsułę inspirowaną stylem najbardziej kultowych dekad w historii. Linia czerpie z mody lat 60. i 70., wykorzystując w największej mierze klasyczne i kobiece sylwetki tamtych czasów. W kapsule znajdziesz ponadczasowe formy, takie jak sukienki w kształcie litery A, ołówkowe spódnice, sukienki babydoll czy idealnie skrojone garnitury w nietuzinkowych kolorach. Stylizacje uzupełni przekrój eleganckich płaszczy, a także stylowe akcesoria i biżuteria.

Elegancja nie polega na tym,
by być zauważonym,
lecz aby zostać zapamiętanym.


Giorgio Armani

Elegancja nie polega na tym, by być zauważonym, lecz aby zostać zapamiętanym.

Giorgio Armani

Odkryj kolekcję

SZCZYPTA NOWOCZESNOŚCI

Podczas projektowania kolekcji nie zapomnieliśmy o nowoczesnych akcentach, które osadzają ją w aktualnych trendach. Jednym z nich jest nietuzinkowa kolorystyka. W linii zestawiliśmy klasyczny, camelowy brąz ze świeżym, trendowym błękitem. Interesujący jest także shape błękitnego garnituru – spodnie z szerokimi nogawkami łączymy z oversize’ową marynarką dla uzyskania look’u rodem z wybiegów.

GARNITUROWA REWOLUCJA

Dziś klasyczny garnitur to podstawowy wybór na formalne okazje. Natomiast do niedawna był to bardzo odważny i kontrowersyjny element damskiej szafy, służący do walki o głos kobiet w męskim świecie. To modowy i społeczny symbol lat 60., dlatego nie mogło zabraknąć go w kapsule Retro Classics.

Odkryj kolekcję

Kapsuła Retro Classics to stylowe połączenie najbardziej kultowych dekad w historii z nowoczesnym sznytem. Odkryj na nowo klasyczne i kobiece sylwetki tamtych czasów. Uzupełnij swoją szafę kapsułową o najbardziej rewolucyjne i ponadczasowe elementy garderoby.