Signature Signature

SIGNATURE

Moda oferuje nam wachlarz nieskończonych możliwości. Tylko od nas samych zależy co chcemy z niej czerpać. Ubrania dobieramy tak, by czuć się dobrze, czuć się sobą. Potrafią wydobyć z nas najpiękniejsze atuty – nie tylko sylwetki, ale także osobowości. Są obrazem naszych aspiracji, pasji, czy nastrojów. Jeśli dokonujemy konsekwentnych, świadomych wyborów, zgodnych z naszym „ja” odkrywamy swój unikalny styl – także w obszarach wykraczających poza świat mody.

To hołd dla klasyki i kobiecości.
Kolorystyka, ale i ponadczasowość
modeli niosą łatwość tworzenia stylizacji.
Ta idea kapsułowości to coś,
co Klientki Tatuum cenią od lat.

Rafał Gmerek
Head Designer

KLASYKA NIE PRZEMIJA

Obecne w kolekcji Signature sylwetki są świadectwem nieprzemijającego uroku klasyki. Pojawia się tu kremowy, dwurzędowy płaszcz z wełną czy otulający sweter z wełny z merynosów, które w szafie kapsułowej królować będą latami. Na uwagę zasługują szyte w Polsce garnitury – czarny z przedłużaną marynarką, a także biały z szerokimi spodniami i niebanalną w formie kamizelką.

SIGNATURE STYLE

Magdalena Mołek – znana z dociekliwości i błyskotliwych komentarzy - w świecie dziennikarskim niewątpliwie stworzyła swój signature style. W wywiadach porusza umysły, a często i serca, ponieważ z jej rozmowami utożsamia się niejedna z nas. Wyjątkowy styl Magdy da się zauważyć także w modzie. Jej wyczucie trendów i „smak” w detalach sprawiają, że jest modową inspiracją dla wielu Kobiet.

ODKRYJ KOLEKCJĘ

Rodzi się jednak pytanie – jak wyróżnić się nosząc bazowe barwy i kroje? Rozwiązanie jest proste – bądź sobą. Łącz ubrania tak jak czujesz, uzupełniaj dodatkami, które Cię inspirują i najważniejsze - pamiętaj z jakim ładunkiem emocjonalnym je nosisz. Szczęście jest zaraźliwe, a dobra energia udziela się innym wokół. To właśnie wybory jakich dokonujemy są przedłużeniem osobowości i podkreślają piękno każdej z nas. Same kreujemy swój unikalny podpis [SIGNATURE].